Monday, September 2, 2013

heleni arust ka mitte

Juhtus selline asi, et eelmisesse postitusse unustasin kohvikutepäevast kirjutada, kuigi see toimus küll. Käisime lausa kaheksakesi ringi ja uurisime asja. Me olime enda arust huumori rikkad ja kirjutasime kõigile käte peale numbrid, et kui keegi ära kaob, siis saab numbrite järgi aru, kes puudu on. hahaha.
Sõitsime ka Tallinnasse. Poodlesime, käisime kinos ja sõin palju jäätist. Milline üllatus! :) Hm, kinos vaatasime sellist filmi nagu "Surmav arsenal: Luudelinn" ("The Mortal Instruments: City of Bones"). Mulle isiklikult meeldis, kuigi olen kuulnud, et paljudele teistele ei meeldi. Veel vaatasin vahepeal "The First Time"i ka, see oli ka mulle sümpaatne.
Tagasitulekust järgmisel päeval võtsime Heleniga suuna Haapsalu poole. Käisime ringi, sõime palju magusat ning nautisime niisama. Aega oli kuidagi palju ning pidime kõvasti venitama, aga polnud hullu.

Kokkuvõttes oli mu suvi üsna tore. Mõtlen küll, et oleks võinud ju nii palju asju veel teha, aga samas on nii palju, mida tegin. Kui küsitakse, mis suvel tegid, siis ei tule midagi pähe, aga kui süveneda, tuleb küll mitu-mitu asja meelde. Nüüd tuleb minna kümnendale klassile ilusti vastu ja need viimased kolm aastat ära käia. Peale seda on muidugi ülikool jne ka, aga you get the idea. Eks see uus aasta kurb ole, kuna väga paljud lahkusid siit koolist, aga ka sellest on võimalik üle saada :) Klassis on palju uusi inimesi, kellega saab suhteid arendada, niiet kõik on korras. (tegelt pole kõik korras, aga vahet pole, elame üle)

Katal tuleb sünnipäev varsti, mulle meeldib... Esiteks mulle meeldivad sünnipäevad ning teiseks pole meil ju majas veel sünnipäevapidusid olnud! :)

Monday, August 12, 2013

kata arust pole mu pealkirjad naljakad

Holy cow, kui palju aega jälle möödunud on, kuigi see ei tule vist kellelegi üllatusena, et ma harva blogin. Ma ei mäleta juulist mitte midagi, ausõna.

Hmm, võib-olla juhtus selline asi, et meil käis palju külalisi ja igakord Kata söötis neile meie külmkapi sisu sisse. Võib-olla. *köh* mul polnud süüa pärast, tänks Kata *köh* (tegelt ma ei pane seda pahaks, teen enda arust head nalja lihtsalt) Veel külastas meid onu pere. Käisme kartidega Käinas sõitmas, minust saab korralik autojuht. Veel meenus mulle just see, et Merili käis meil! Me kõndisime palju ning tekitasime talle paistes jalad. Palun vabandust, Merili. Igatahes, käisime jala Roograhus ja rannas ja igalpool. Üleüldse käisin juulikuus vist kolm korda jala Roograhus.

Kätte saabus Inksi sünnipäev. Ma olin sellel päeval imelikus tujus ja seltskonnas polnud üldse seltsiv nagu ma tavaliselt olen, aga õhtupoole läks asi paremaks. Ma tegin Inksile ilusa kaardi ka, hehehe. (ma olen kurb, et ma sellest pilti ei teinud) Peale teda sai kallis Helenikene 16. Lõpuks. Talle tegin ka ühe hästi ägeda kingituse, aga jälle pilti pole :( Küll kunagi saab. Sõime torti ning rääkisime juttu, tore oli. Helen käis meil ka mitu korda, meil oli naljakas.

Siis ükskord läks mu kallis perekond Tallinnasse ja mina jäin koju. Päeva veetsin Heleniga, öösel sain lindil joosta nii, et kellelegi pinda ei käinud (ma magasin all ka, sest kartsin, et keegi murrab sisse kuskilt aknast), hommikul niisama olin äge.

Käisime Liisu, Luisa ja Kataga Selveris, ostsime asju ning tegime meil pitsat ja pavlovat, polnudki niiiiii halb, kui me kartsime.

Ükskord käisime Kataga Agnesel külas ja tegime pilte, Johanna pidi ka tulema, aga ta ikkagi ei saanud. Lõbus oli.

Hiljuti käisime Agnese ja Johannaga ka õues ringi, tore oli. Täna käisime Inksiga ringi, ka oli tore. Inks on üldse selline äge ja tore ja kena ja armas ja nunnu, motiveeriv inimene. Agnes ja Johanna on ka väga ägedad ja toredad ja kenad ja armsad ja nunnud.

Welll, see blogpostitus on küll.... huvitav..... olnud. Ma vabandan väga oma blogimisoskuste pärast, need ei ole eriti tasemel.



ma olen valge, aga mu kõht on veel valgem







suht deep


Friday, July 5, 2013

miks jäätis nii hea on

Käisin just õues jooksmas, huvitav kogemus oli. Kell on 3:10 hommikul.

Igatahes... vahepeal käisid meil külas Liisu ja Renita, Helen (Rand) ja Krislin, siis Helen (Kivi), siis Agnes ja Johanna, peale neid Inks korraks ja täna käis Teele. Igakord, kui keegi meile tuleb, peab ta mu tahvlile midagi kirjutama/joonistama, kokkuvõttes tegema. See on äge, sest niimodi saan ma neid koguaeg lugeda ja retardi näoga naeratada.

Eile käisime Inksi ja Kataga Rannakas pildistamas, aga ei tulnud sellised pildid, nagu tegelt tahtsime, aga oh well, alati saab uuesti minna. Meil on plaanis Tõrvakale ka end vedada, et ilusaid pilte saada.

Aga kui täna Teele meil oli, siis alguses vaatasime veidi "Keeping Up With The Kardashians"e, sest meil on ainult üks hea kanal ning see näitab koguaeg tood saadet.... aga ma ei saa eitada, et see on üsna sõltuvust tekitav, kohutavalt nõme, aga siiski mingilmoel hea. Ju see hea ongi see, et vahepeal draama ja siis igasugused jutud ja ma ei teagi, kell on palju, mõtted ei tööta. Pärast mängisime "The Impossible Quiz"e, nii ühte kui ka kahte. Mingi aja pärast otsustasime grillida, Kata ning Teele hakkasid grilli sooja panema ja siis ka grillima, kui mina jalgrattaga kiiresti poes ketšupit ja vahukomme ostmas käisin. Vorstid said mustad, aga süüa aitasid, juhhei. Teele oli meil üsna kaua, oleks võinud veel olla, aga kahjuks ta pidi lahkuma.

Esmaspäeval tuleb Merili siia!!!!!!!!!!!!!!!! Uskumatu. Ta on lausa kolmapäevani. MULLE MEELDIB.

olen nii normaalne
leidsin autopesust veel ühe pildi, olin meestes, suht badass

Thursday, June 27, 2013

söö igapäev erinevat jäätist, et elu huvitav oleks!

Eile käisime Inksi, Kata ning Luisaga Hiiukal (inksi vanaema juures)  batuudil veepommidega hüppamas. Hüppajateks olid küll ainult mina ja Ingrid, aga siiski, mul oli lõbus. Sain herilase käest sutsata, see polnud lõbus. Pärast käisime poes, korteri peal ja tulime meile, juhhhhhei. Inks läks varsti ema ja vennaga randa ning Luisa ja Kata läksid oma tavalisse olekusse ehk "arvutis mängijateks". Hiljem jooksil lindil ja vaatasin uue PLL'i ära.

Täna läksime Kataga üheks Ingridi maja juurde (maailma imelikuim asi on seda öelda), ootasime veidi Inksi ning Luisat ja võtsime suuna Roograhu poole. Noh, kuna mul on jalg herilasest veidikene paistes ja valus, siis mina sõitsin rattaga, teised kõndisid. Pärast sõitsid teised ka, Luisa ei sõitnud, sest ta on mees ja see teeb ta tugevaks. Kohale jõudes tellisime pitsa ära, tegime pilte, sõime ja alustasime tagasirändamist.

Pildid on endiselt ägedad asjad.


päris nummid oleme
näete, kui suureks see teine varvas läks nõelamisest
inks loopis nii tugevalt, et kõht sai üsna haiget
the after shot
parim hetk mu elus
endiselt päris kuiv
MAARJA SÖÖB JÄÄTIST!!!! milline üllatus.
inks kinkis ilusa lille
mulle meeldisid me silmad.






Ma olen üsna weirdo.
Appi, olen jah.

Monday, June 24, 2013

inks on palju parem kui jäätis

Kõigepealt alustan sellega, et lugesin just Ingridi viimast blogipostitust ja pisar tuli lausa silma, sest see on nii kurb, kui ruttu aeg läinud on. Siiamaani on igal päeval nii tore meenutada kõiki meie imelikke tegemisi ja Inksi juures ööseni passides nii, et tema ema mind ja Katat lõpuks koju ajas. Ingridi maha jätmine oli ainukene negatiivne asi kolimise juures. INGRID ON NII MUSI JA TORE JA ÄGE JA TAHAN TEDA KALLISTADA VÄGA KAUA.

Aga nüüd, lõpetamine oli. Oeh, see oli samuti kurb ja lõbus samal ajal. Kurb on see, et paljud toredad lahkuvad, lõbus on see, et uus etapp on jälle käes. Oeh jälle. Ma ei oska mitte midagi muud öelda. Kurb. (suvevaheaeg on hea though) Mulle meeldis inimesi kallistada ka, kallistage mind rohkem palun, kallistamine on äge.

Veeel me kolisime korterist ära. Nagu ma juba ütlesin, kalli Inksi maha jätmine oli ainukene halb asi, muidu olen ma õnnelik siin majas. Uni on palju parem, ruumi on palju rohkem ja Selverisse kõndimiseks läheb ikka korralikult aega ning saabki liikuda! Paljud toredad elavad ka lähedal. Jeeee. Kolida aitasid meil isa sõbrad, kes olid tulnud kohale nii Soomest kui ka Tallinnast :) Klaveri tassimise üle sai palju nalja visatud ja muidu on ka elu päris viis, homme saan isegi lindil joosta juba, juhhhheeiiii.

Jaanipäevast nii palju, et härra linnapea isiklikult tõi meile võidutule, meie lõke koosnes põhiliselt korteri keldri kraamist.

Kell on palju, peaaegu neli hommikul ning ma peaks magama minema tegelt. Teie aga nautige pilte.



mul on kõige parem isa terves maaaailmas
juhhhei

Tuesday, June 18, 2013

jäätisest polegi juttu

See video on nii äge, et see väärib eraldi blogipostitust! Ma olen üsna naksis paregu :D

Kui sa näed naist keerlemas päripäeva, kasutad paremat ajupoolt ning kasutad mõtlemiseks loomingulisust, kunstilisust ning kujutlusvõimet. Kui näed aga teda pöörlemas vastupäeva, kasutad loogikat. Mina näiteks oleks see esimene variant ning Kata on teine. See on mu arust nii huvitav, kuidas selliseid teste tehakse! :)


Sunday, June 16, 2013

sõin liiga palju jäätist

Oi, eksamid said läbi. See aeg läks ausaltöeldes nii kiiresti, et ma ei jõudnud "jäätis"ki öelda. Olgu, tegelt jõudsin, päris mitu-mitu korda, aga you get the idea.

Kõikide eksamite eest teenisin ilusti viied välja, inglise keeles olin enda üle eriti uhke, sest igakord ei juhtu, et maksimumpunktid saaks :) Üheksanda klassi lõpetan samuti viitega, juhhei. Tegelikult ma mõtlesin, et ma ei kirjuta seda siia, sest see tundub nagu eputamine, minu jaoks vähemalt, aga siis otsustasin ümber, sest see on ikkagi suur saavutus ning võib-olla kedagi huvitab.

Selle asemel, et kõik koos jäätisepeo korraldada (mis oleks äärmiselt äge, seda annab korraldada tegelikult), kirjutan hoopis 50 fakti enda kohta. Tegelt see tundub veidikene "ennast armastav", aga mulle nii väga meeldib enda kohta fakte mõelda ja võib-olla mõni teine naudib nende lugemist. Mulle näiteks pakub see suuuurt huvi, kuna mulle meeldivad teised inimesed ja mind huvitavad inimeste erinevused jne. Sellele, kes lugeda ei viitsi - keri siiiiiiis allapoole ja jäta vahele.

1) Mu lemmik toit on jäätis ja need, kes ütlevad, et see pole toit, võivad mulle poodi jäätist ostma minna.
2) Ma ei suuda valida lemmikut jäätisesorti ning see ajab mind hulluks, sest mulle meeldib, kui mul on igas asjas kindel lemmik.
3) Nagu ennem öeldud, mulle meeldib omada lemmikuid, aga kahjuks ei suuda ma neid kunagi valida.
4) Mind teeb rõõmsaks teistele komplimentide jagamine, sest see on nii tore.
5) Mul on kaks iseloomu, see on üsna imelik, aga nii see on.
6) Mu arust on inimeste erinevused ja nende uurimine väga huvitav ning plaanin 11.klassi uurimistöö samuti iseloomutüüpidest teha (kui see võimalik on, pole reeglitega veel tutvunud).
7) See on huvitav, et me oleme Kataga TÄIELIKUD vastandid, totaalsed. See paistab välja ka sellest, et mina olen ENFP ning tema on ISTJ (iseloomutüübid, hehehehe he he).
8) Ma võtaks Inger-Liisi lokid heameelega endale, sest need on nii nunnud!
9) Mulle meeldivad paaritud arvud rohkem, kui paaris.
10) Ma usun sellesse, et kõik juhtub põhjusega.
11) Tahan omale kunagi kindlasti tatokat ning tean ka, mis asi see oleks ja kuhu. Olin alles 12-aastane plika, kui seda tahtma hakkasin.
12) Mulle meeldivad inimesed, kes mind naerma ajavad, sest mu jaoks on väga oluline olla õnnelik ja positiivne.
13) Ma olen üldiselt äärmiselt rõõmus inimene, aga mul on ka väga halbu päevi.
14) Ma ei taha tavaliselt inimestega esimesena facebookis või kuskil sellises kohas vestlust alustada, sest kardan, et käin pinda.
15) Kasutan sõna "äge" liiga palju.
16) Mulle meeldib teisi kallistada, hehe. Inimesed võiks üldse tihedamini kallistada, maailm oleks kohe palju parem.
17) New York on mu lemmik linn ja ma plaanin sinna elus kindlasti minna, loodetavasti peale 12. klassi.
18) Ma armastan teisi inimesi aidata, et see ei ole enam normaalne, kui väga see mulle meeldib.
19) Mind huvitab, mida teised minust arvavad ja ma tahaks osata mõtteid lugeda.
20) Olen täielik Potteri geek ning seitsmes raamat ja seitsmenda filmi teine pool on mu lemmikud. Jaaaaaaa mulle ei meeldinud, kuidas viies film tehti, raamat oli nii sisutihe ja siis film on kõige lühem kõikidest teistest.
21) Mu lemmik värv on sinine.
22) Mulle meeldib joosta, väga liiga palju.
23) Ma olen üsna väikene, aga mul pole selle vastu midagi.
24) Ma ei tea, mis värvi mu silmad on.
25) Mu kaks kõige suuremat hirmu on hiljaks jäämine ja suremine.
26) Mul on väga, väga, väga suur empaatiavõime ja igakord, kui keegi ütleb, et "sa ei saa niikuiniigi aru", siis ma tegelikult saan alati.
27) Ma oskan ette aimata, mida teised järmisena ütlevad või teevad ja seetõttu saan planeerida asju ette nii, et need pole tegelt veel juhtunudki. Imelik.
28) Ma olen tegelikult väga lohakas, kuigi kõigile tundub vastupidi.
29) Mu lemmik õppeaine on inglise keel, aga mulle meeldib veel matemaatika, sest seal saab mõelda, eriti ägedad on tekstülesanded.
30) Mulle meeldib kirjutada kirjandeid ja erinevaid jutte, väga meeldib.
31) Mul on prillid.
32) Mulle meeldib fotograafia. Ma ise ei oska küll eriti arenenud levelil pildistada, aga mulle meeldib teiste osavate inimeste pilte vaadata.
33) Ma olen enda arvates viisakas ja abivalmis.
34) Ma kannan oma juukseid lahti äääääääärmiselt harva, sest need on nii paksud ja suhteliselt pikad, et need häirivad mind.
35) Mulle meeldib kanda vööd pluuside peal.
36) Mu läbiaegade lemmikuim näitleja on Johnny Depp.
37) Mul on girl-crush Mila Kunise ja Keira Knightley vastu.
38) Mul on märkmik, kuhu kirjutan sisse igas kuus toimunud toredad asjad, et mul oleks pärast hea neid lugeda.
39) Mul on üldse palju asju, mis on sentimentaalse väärtusega. Ma räägin ka koguaeg sellistest asjadest.
40) Mul on väga suur kujutlusvõime, ma leiutan oma mõtetes igapäev midagi uut.
41) Ma plaanin küll alati kaua magada, aga siis ma ei suuda ennast nii kaua paigal hoida ja hakkan liigutama. Ma olen täielik hommikuinimene, aga samas ka õhtuinimene.
42) Ma ei suuda järgida mingit plaani, mulle meeldib, kui mul on vabadus teha seda, mida tahan. See on ka üks põhjuseid, miks mulle Inglismaa reis ei meeldinud, see on tegelikult ainukene põhjus.
43) Ma ei ole üleüldse organiseeritud, mis on päris kurb, aga mulle meeldib nii.
44) Ma ei taha, et 9. klass läbi saaks, sest ma jään paljusid igatsema, kes ära lähevad.
45) Veedan liiga palju aega juuutuubis videoid vaadates.
46) Ma tunnen, et mul on vanematega väga vedanud. Mul ei tule ette ühtegi korda, kui nad oleks keelanud mul midagi teha ja võib-olla on sellest arenenud see, et ma ei soovigi teha asju, mis on keelatud.
47) See on üks mu lemmikutest numbritest koos 3'e ja 11'ega.
48) Mulle meeldivad suht nerdide naljad. Näiteks "Why did the mushroom go to a party? Because he was a FUNGI." hahahaha, nali.
49) Ma olen enda arvates selline hall hiireke, keda mitte keegi ei tea.
50) Olen suhteliselt hulljulge, ma ei karda teha asju, mis tunduvad ebamugavad. Ma lihtsalt võtan kinni ja teen ära. Ma arvan, et see on üks mu parimaid omadusi :)

JEEE JEEE JEEEE, läbi sai. Luban sul endale (ja ka mulle, kui soovi on. wink wink) jäätise osta, kui läbi lugesid, juhhei.

Igatahes, varsti on lõpetamine, nimelt 20. juunil. Mõnesmõttes tahan, mõnesmõttes mitte. Eks paistab, milline see päev välja nägema hakkab. Saali kõnnin endiselt üksinda, tegelt Heleniga, kuigi see on vist keelatud.

22. juunil hakkame majja sisse kolima!!!!!!! Olen seal juba olnud ka päris palju ja mulle nii meeldib, ei jõua ära oodata! :)

tegelikult olen üsna uhke selle pildi üle :)


tegin lokke, nii äge olen