Ilus ilm oli, käisin pildistamas, wooo.
Saturday, May 3, 2014
Friday, May 2, 2014
yup
Tundub, et olen elus jõudnud uuele tasemele. Viimasel ajal on mu jaoks olnud võimatu kaua voodis püsida ja lihtsalt sisse magada, sest kardan, et päev on muidu liiga lühike. Ükskõik, mis kell silma looja lasen, siis enne üheksat olen üleval ikka, mitte otseselt sellepärast, et magada ei tahaks, vaid niisama ei suuda paigal püsida. See kõlab nii irooniliselt, sest olgem ausad, enamjaolt pole mul niikuiniigi erilisi tegevusi, aga millegipärast ei taha ma magada ka, millegipärast olen heameelega üleval ning ei tee midagi, kui niisama päeva maha magan. See on imelik, mulle on endale ka arusaamatu, aga jah. Võib-olla tuleneb see sellest, et ükskord isa ütles, et elu on liiga lühike magamiseks ja see jäi kuidagi peas kumisema :D Igatahes, lähen vara magama (vahel isegi liiga vara) ning olen enamjaolt enne teisi juba üleval. Olen juba kõik olulised toimetused ära teinud, kui teised alles end voodist välja veavad. Me likes it.
Veel olen välja mõelnud, et inimestele käib ikka väga pinda, kui ma õnnelik olen ja sellega neid ka rõõmsaks üritan teha. See ongi vist loomuses, et kui on tahtmine kuri olla, siis teiste õnnelikkus on ikka väga nõme ja närvidele käiv. Sellepärast mulle tundubki väga tihti, et ma käin kõigile koguaeg pinda ja olen tüütu. Olen üldse liiga palju teiste inimeste psüühika peale mõelnud, sest see paneb mind tahtma, et ka nemad vahel teistele mõtleks. Häštäg deep.
IGATAHES, mul on väga kurbasid (kurbi? kurbasid? kurbi vist?) uudiseid. Blogger ei näita enam mu postitustes lisatud pilte :(:(:( Kolm aastat kraami lihtsalt läinud. Äärmiselt südant lõhestav. See on kuidagi mu arvutiga seoses vist, sest netist võetud gifid on endiselt nähtavad, aga just neeed head ja ilusad ja ägedad on kadunud. Ma ei oska selle vastu midagi teha ka, proovisin pikalt..... seega, kui keegi oskab kuidagi aidata, siis olen saadaval ;) ok see oli sobimatu xd ok see xd oli samuti pinda käiv '
Mul on üleüldse koguaeg nii kiire olnud, et pole inimestega õieti suheldagi saanud, üsna kurb. On vaja õppida ja joosta ja muid asju ka teha. Eile registreerisin end äärepealt maratonile ära, aga siis hakkasin kahtlema ning otsustasin ennem mingisuguse proovi jooksu ka teha, sest tervis pole hetkel tipus :D Ehk siiiiiiiis jah, võib-olla jooksen maratoni, võib-olla mitte. Kassari jooksuga seoses on mul samuti dilemma, sest tahaks poolmaratoni teha, aga äkki saan halvema aja kui eelmisel aastal ja siis olen hale. Igatahes, mõtlen ja otsustan veel.
![]() |
| that totally happened |
![]() |
| renita kallikene musikene tibukene sai 16 wooo |
![]() |
| maarja kallikene musikene tibukene minakene tegi vägeva peo, kus tantsiti just dance'i ning vaadati vanu videosid. party hard. |
ok bye
Saturday, February 22, 2014
minevik on ilus asi
Mõtlesin, et võiks ju igas kuus vähemalt ühe postituse teha.... Vaatasin vanu pilte ja videosid ning leidsin päris humoorikaid asju, seega loodan, et saate veidike naerda ja teie päev muutub ilusamaks. Tegelt leidsin videosid ka, aga neid näevad ainult erilised inimesed, sest avalik blogi pole nende jaoks sobiv.
![]() |
| mas, helen |
Kunagi oli hästi populaarne mängukoopasse headreid teha ja nagu me kõik teame, siis mul oli mingisugune hiiglaslik Miley obsession........ oeh. Parim sõnasepp olen. Kas te kujutate ette, kui palju mul selliseid on, kus on kirjas "Miley 4ever", "Miley neliever" või "Smiley-Miley, always smiling", kui ta on pildil täiesti tõsise näoga?
![]() |
| well done me, piltidevalik on ka suurepärane |
TOODLES
Wednesday, January 1, 2014
2013
Otsustasin kirjutada aastakokkuvõtte, sest pärast on endal ikka hea lugeda ja võib-olla huvitab mõnda teistki :) Hoiatan juba ette, et see tuleb tõenäoliselt üsna pikk ja mainin ära, et 2013 oli tõenäoliselt parim aasta mu elus. Juhtus niiii palju head, muidugi oli ka halba, aga esimene trumpab teise üle. NAUTIGE. (ps kui läbi loete, siis palju õnne ja aitäh)
JAANUAR
Jaanuarikuu algas koos Heleni, Teele, Inksi ja Kataga Paju tänaval. Ma ausaltöeldes ei mäletagi, millega tegelesime, aga oli lõbus. Samuti sai tagasi kooli mindud, mille vastu mul polnud mitte midagi, sest üheksandas klassis oli seal meeldiv käia. Ju ma vaatasin palju Castle'it ja olin niisama äge.
Jaanuarikuu algas koos Heleni, Teele, Inksi ja Kataga Paju tänaval. Ma ausaltöeldes ei mäletagi, millega tegelesime, aga oli lõbus. Samuti sai tagasi kooli mindud, mille vastu mul polnud mitte midagi, sest üheksandas klassis oli seal meeldiv käia. Ju ma vaatasin palju Castle'it ja olin niisama äge.
VEEBRUAR
Veebruar on mu mälestustes üsna udune... Ainukesed asjad, mis meenuvad, on sõbrapäev ja pikk haiguse periood. 14. veebruaril tõi preili Ingrid mulle nii armsa kingituse ning kõikide teiste tehtud kaardid olid ka suurepärased! Blogi andmetel oli veebruaris koolitants Hiiumaal :O Kui seda kirjas poleks olnud, oleks see mu mõtetest täielikult kadunud. Veel hakkasime lõpuks majja tapeete jms valima, samuti tegelesin PLL'i vaatamisega. Milline üllatus.
MÄRTS
Veebruari lõpp ning märtsi algus kulus põhiliselt tantsule, sest toimus võimlemisfestival. Nagu ennem mainitud, siis olin pikalt haige ja ka sõidul Viljandisse olin veel tõbine. Reisil käisime Mary Poppinsit vaatamas. KAROL KUNTSEL asdfghjkl. Mulle meeldivad tantsukaga väljasõidud ja esinemised, sest seltskond on nii imetore ja asendamatu. Kätte jõudis aeg, kui Maarja sai 16, juhhei. Sünnipäevane päev möödus küll emakeelepäeva video kokkupanemisele, aga mina isiklikult olin tulemusega rahul. Endiselt pean mainima, et sünnipäevad on ühed kõige parematest asjadest, sest vähemalt ükskord aastas ollakse toredad ja pööratakse tähelepanu... Isegi, kui see on vaid facebooki abil. Renita sünnipäev oli ka, see oli samuti lahe :) Lisaks kõikidele sünnipäevadele toimus koolitants Pärnus woooo.
APRILL
See oli üks kahest parimast kuust sel aastal. Blogis mul postitused puuduvad, aga ju see sellepärast on, et ma olin liiga hõivatud imelik olemisega. Sõitsime lennuga Taani, ÜKS PARIMAID REISE ÜLDSE. Appikene, see oli lihtsalt super. Tänu just sellele reisile hakkasin väga paljudega kõvasti rohkem suhtlema ja kõik oli üldse nii hea. Loodan, et mulle jäävad kõik need hetked väga pikaks ajaks meelde, sest oleks päris kurb, kui mõne aasta pärast neid enam ei mäletaks. Ärasõidu päeval oli Ketu sünnipäev, viisime talle hommikul juustukera küünaldega :) Nii hea kuu oli.
See oli üks kahest parimast kuust sel aastal. Blogis mul postitused puuduvad, aga ju see sellepärast on, et ma olin liiga hõivatud imelik olemisega. Sõitsime lennuga Taani, ÜKS PARIMAID REISE ÜLDSE. Appikene, see oli lihtsalt super. Tänu just sellele reisile hakkasin väga paljudega kõvasti rohkem suhtlema ja kõik oli üldse nii hea. Loodan, et mulle jäävad kõik need hetked väga pikaks ajaks meelde, sest oleks päris kurb, kui mõne aasta pärast neid enam ei mäletaks. Ärasõidu päeval oli Ketu sünnipäev, viisime talle hommikul juustukera küünaldega :) Nii hea kuu oli.
MAI
Teine suurepärane kuu. Ah, see oli see aeg, kui oli eesti keele proovieksam ja mina ilusti sisse magasin, mmmm. Ei, aga tegelt, mai oli samuti üks parimaid kuid terves aastas, kuid samuti ka üks halvimaid... Usun, et see oli kõige tegusam aeg kogu aasta peale, kui juuni algus välja arvata. Toimus Kassari jooks, kus läbisin 20 km sellise ajaga, et jäin kolmandat ja neljandat kohta jagama; suhtlesin palju inimestega, kes on ühed parimad, keda elus kohanud olen; toimus päris eesti keele eksam, kus jäi 5 punkti maksimumist puudu ning kirjutasin oma siiamaani parima kirjandi; Selverisse tuli müügile mu lemmikjäätis; sain isegi veidi päikest; toimus autopesu; olin üleüldse endaga väga rahul koguaeg. NÄETE, suurepärane kuu.
JUUNI
Juuni möödus põhiliselt õpetaja lõpukingiga tegeledes ning tegelikult ka lõpetades. See oli kurb ja tore samal ajal, sest igatsen neid, kes ära läksid väga palju, aga samas jälle üks etapp läbitud. Oeh. Igatahes, päev enne jaanipäeva kolisime majja sisse :) Kui nüüd aus olla, siis vahetevahel igatsen korteris elamist, ärge küsige miks, ma ei oska teile seda elusees seletada, sest keegi ei mõista mu mõtteviisi. Juunis oli tantsuka aasta lõpetamine Tiina juures ka ning samal õhtul läksin Heglisega esimest korda ujuma sel aastal. Käisime Luisa, Kata ja Inksiga Hiiukal batuudil hüppamas ning veetsime niisama koos aega.
JUULI
Käisime
palju jalgsi Roograhus, Merili oli kolm päeva meil ja toimusid mitmed
sünnipäevad. Esimesena oli Inksi sünna, ma olin imelikus tujus sel
päeval, mitte üldse nii lõbus nagu tavaliselt. 15 vastu 16 läksin ta
ukse taha ning viisin ketšupipudeli, sest ta ütles, et hakkab meid
igatsema nüüd, kui me üle ukse enam ei ela, sest ei saa enam ketšupit
laenata. Ma enda meelest olin ilgelt humoorikas, aga tõenäoliselt see
nii polnud, sest olgem ausad, mu naljad on naljakad ainult mulle :D
Igatahes, siis leidis aset Heleni sünnipäev. Tegin talle nummi kingituse
ja veetsin päeva tema juures, tore oli.
AUGUST
Sellest kuust ma küll midagi ei mäletanud, pidin praegu blogipostitusest järgi vaatama. Ühel päeval käisime Kata, Luisa ja Liisuga Selveris ning kokkasime pitsat ja pavlovat. Samuti hiilis Kalle palju meile (mul pole meest, see on kass) ja meie kass sai südamerabandusi igakord. Sõitsime Kataga Agnese (Isabelle) juurde ka, tegime heinapallidega pilte. Ahjaa, olin öösel üksinda kodus ning kartsin oma elu eeest, aga kõik möödus hästi ning jooksil lindil öösel kell kaks, normaalne Maarja. Muinastuledeööl käisime Teele, Liisu ja Kataga Tõrvakal, tegime lõket, nautisime muusikat ja üksteist ning käisin riietega ujumas, siis hakkas vihma sadama ja läksime koju. Veel võtsime Heleniga ette reisi Haapsalusse ja kohvikutepäev oli ka.
Sellest kuust ma küll midagi ei mäletanud, pidin praegu blogipostitusest järgi vaatama. Ühel päeval käisime Kata, Luisa ja Liisuga Selveris ning kokkasime pitsat ja pavlovat. Samuti hiilis Kalle palju meile (mul pole meest, see on kass) ja meie kass sai südamerabandusi igakord. Sõitsime Kataga Agnese (Isabelle) juurde ka, tegime heinapallidega pilte. Ahjaa, olin öösel üksinda kodus ning kartsin oma elu eeest, aga kõik möödus hästi ning jooksil lindil öösel kell kaks, normaalne Maarja. Muinastuledeööl käisime Teele, Liisu ja Kataga Tõrvakal, tegime lõket, nautisime muusikat ja üksteist ning käisin riietega ujumas, siis hakkas vihma sadama ja läksime koju. Veel võtsime Heleniga ette reisi Haapsalusse ja kohvikutepäev oli ka.
SEPTEMBER
10. klass. See algus ei olnud väga tore, sest mulle hakkas lõpuks kohale jõudma, et me klass ega lend pole enam sama ning see tegi mind kurvaks. Samuti oli uusi õpetajaid ja väga paljusid aineid ei olnud enam. Hakati vaikselt ka Itaalia reisist rääkima, kuhu tahtsin hirmsasti saada. Ma ei tea, see ei olnud eriti hea kuu, võib-olla kõige halvem tervest aastast.
OKTOOBER
Algas uuesti tantsukas. Kui nüüd aus olla, siis mul polnud vahepeal üldse tahtmist seal käia, aga nüüd on kõik jälle korras ning ei jõua ära oodata, et sinna uuesti minna. Rebaste retsimine oli kah, jeee. Ma ei olnud seal küll lõpuni, aga jah. Tuli hakata tegema presentatsioone, et Itaaliasse pürgida ja SAINGI, woooohooo. (mitte simsi oma) Samuti polnud niiiiiiiii hea kuu, aga täitsa okei.
NOVEMBER
Blogi oli jäänud täitsa unarusse ja on siiamaani. Aga toimus reis Itaaliasse, ma ei saa siiamaani aru, et kuidas ma Itaalias käisin ja seda veel ühtede oma parimate sõpradega. Ma ei ole sellest eraldi postitust teinud, sest mul enda jaoks ei ole tegelikult vaja, mul on Annaliisa märksõnad, et mäletada, aga kui keegi soovib, siis andke teada ning kirjutan. Mulle meeldis veel see, et kui me Itaaliast tagasi tulime, siis kõik olid nii rõõmsad ja kallistasid ja nii hea oli olla. Ühel õhtul käisid Helen (Rand), Teele ja Kiku meil ning filmisime igasuguseid asju ja olime niisama lõbusad. Agnese (Isabelle) sünnipäev oli ka üks parimaid sündmuseid selles kuus :)
Blogi oli jäänud täitsa unarusse ja on siiamaani. Aga toimus reis Itaaliasse, ma ei saa siiamaani aru, et kuidas ma Itaalias käisin ja seda veel ühtede oma parimate sõpradega. Ma ei ole sellest eraldi postitust teinud, sest mul enda jaoks ei ole tegelikult vaja, mul on Annaliisa märksõnad, et mäletada, aga kui keegi soovib, siis andke teada ning kirjutan. Mulle meeldis veel see, et kui me Itaaliast tagasi tulime, siis kõik olid nii rõõmsad ja kallistasid ja nii hea oli olla. Ühel õhtul käisid Helen (Rand), Teele ja Kiku meil ning filmisime igasuguseid asju ja olime niisama lõbusad. Agnese (Isabelle) sünnipäev oli ka üks parimaid sündmuseid selles kuus :)
DETSEMBER
Oh detsember, aeg kuulata jõululaule nii, et see pole imelik. Hakkasin plaanima jõulukinke ja jõudis kätte aeg, kui päriselt ka tahtsin jälle kooli minna. Sel aastal oli esimene kord, kui ma mõtlesin, et kool on nõme, sest mulle on alati meeldinud seal käia, aga jah, see õppeaasta ei alanud eriti hästi. Kõik oli nii rahulik, aga samas kiire, sest palju asju toimus. Pean häbiga (kuigi tegelt mul pole häbi) tunnistama, et veetsin palju aega Keeping Up With The Kardashiane vaadates............ andke andeks. Mul oli jalaga probleeme ja te ei kujuta ette, kui hea tunne see oli, kui ma jälle joosta sain! Aset leidsid veel mõned sünnipäevad, näiteks Hannela oma. Käisime Heleni ja Ketuga tal külas ka ja väga naljakas oli :) Siis oli Heleni (Rand) sünnipäevapidu, appikene, kui naljakas. Mul on sellest nii palju head meeles. Ühel päeval tegime Heleniga piparkooke ka. Muidugi ei saa unustada jõule. Kahjuks ei olnud ega ole siiani maas lund, mis tegi ja teeb mind väga kurvaks :( Igatahes, jõululaupäeval käisime vanaema ja vanaisa juures, avasime kingitusi (AITÄH KÕIGILE) ning sõime. Mulle jäi eriti hästi meelde see, kui vanaema sai jõuludeks telefoni ning vanaisa ütles, et ta patarei sisse paneks, hahaha :) Noh, kuna käes on vaheaeg, siis olen väga palju ajast maganud ning selle kõrvalt on väga vähe jäänud aega Tõde ja Õiguse lugemiseks.................... palju õnne mulle. Noh, ja siis jääbki aastavahetus. Sõitsime Agnese (Catreni) juurde, olime veidikene imelikud ja ulakad ning läksime ilutulestikku vaatama. Ma ei hakka siia kirjutama, mida me tegme, sest see poleks sobilik. Öösel soovisid kolm meist magada, aga teised kolm mitte, sellest tekkisid väikesed lahkhelid, aga kõik on korras.
Oh detsember, aeg kuulata jõululaule nii, et see pole imelik. Hakkasin plaanima jõulukinke ja jõudis kätte aeg, kui päriselt ka tahtsin jälle kooli minna. Sel aastal oli esimene kord, kui ma mõtlesin, et kool on nõme, sest mulle on alati meeldinud seal käia, aga jah, see õppeaasta ei alanud eriti hästi. Kõik oli nii rahulik, aga samas kiire, sest palju asju toimus. Pean häbiga (kuigi tegelt mul pole häbi) tunnistama, et veetsin palju aega Keeping Up With The Kardashiane vaadates............ andke andeks. Mul oli jalaga probleeme ja te ei kujuta ette, kui hea tunne see oli, kui ma jälle joosta sain! Aset leidsid veel mõned sünnipäevad, näiteks Hannela oma. Käisime Heleni ja Ketuga tal külas ka ja väga naljakas oli :) Siis oli Heleni (Rand) sünnipäevapidu, appikene, kui naljakas. Mul on sellest nii palju head meeles. Ühel päeval tegime Heleniga piparkooke ka. Muidugi ei saa unustada jõule. Kahjuks ei olnud ega ole siiani maas lund, mis tegi ja teeb mind väga kurvaks :( Igatahes, jõululaupäeval käisime vanaema ja vanaisa juures, avasime kingitusi (AITÄH KÕIGILE) ning sõime. Mulle jäi eriti hästi meelde see, kui vanaema sai jõuludeks telefoni ning vanaisa ütles, et ta patarei sisse paneks, hahaha :) Noh, kuna käes on vaheaeg, siis olen väga palju ajast maganud ning selle kõrvalt on väga vähe jäänud aega Tõde ja Õiguse lugemiseks.................... palju õnne mulle. Noh, ja siis jääbki aastavahetus. Sõitsime Agnese (Catreni) juurde, olime veidikene imelikud ja ulakad ning läksime ilutulestikku vaatama. Ma ei hakka siia kirjutama, mida me tegme, sest see poleks sobilik. Öösel soovisid kolm meist magada, aga teised kolm mitte, sellest tekkisid väikesed lahkhelid, aga kõik on korras.
IGATAHES, aeg on selleks tüüpiliseks jutuks, mida iga inimene ajab või siis kirjutab. Nagu ennem mainitud, oli 2013 parim aasta siiamaani ning loodan, et 2014 tuleb veel parem ja teguderohkem. Mul on uusaastalubadusi küll, aga need ei ole midagi suurt. Okei, tubli, kui siiamaani jõudsid. Nägemist.
HEAD UUT AASTAT!
HEAD UUT AASTAT!
Thursday, October 31, 2013
Monday, September 2, 2013
heleni arust ka mitte
Juhtus selline asi, et eelmisesse postitusse unustasin kohvikutepäevast kirjutada, kuigi see toimus küll. Käisime lausa kaheksakesi ringi ja uurisime asja. Me olime enda arust huumori rikkad ja kirjutasime kõigile käte peale numbrid, et kui keegi ära kaob, siis saab numbrite järgi aru, kes puudu on. hahaha.
Sõitsime ka Tallinnasse. Poodlesime, käisime kinos ja sõin palju jäätist. Milline üllatus! :) Hm, kinos vaatasime sellist filmi nagu "Surmav arsenal: Luudelinn" ("The Mortal Instruments: City of Bones"). Mulle isiklikult meeldis, kuigi olen kuulnud, et paljudele teistele ei meeldi. Veel vaatasin vahepeal "The First Time"i ka, see oli ka mulle sümpaatne.
Tagasitulekust järgmisel päeval võtsime Heleniga suuna Haapsalu poole. Käisime ringi, sõime palju magusat ning nautisime niisama. Aega oli kuidagi palju ning pidime kõvasti venitama, aga polnud hullu.
Kokkuvõttes oli mu suvi üsna tore. Mõtlen küll, et oleks võinud ju nii palju asju veel teha, aga samas on nii palju, mida tegin. Kui küsitakse, mis suvel tegid, siis ei tule midagi pähe, aga kui süveneda, tuleb küll mitu-mitu asja meelde. Nüüd tuleb minna kümnendale klassile ilusti vastu ja need viimased kolm aastat ära käia. Peale seda on muidugi ülikool jne ka, aga you get the idea. Eks see uus aasta kurb ole, kuna väga paljud lahkusid siit koolist, aga ka sellest on võimalik üle saada :) Klassis on palju uusi inimesi, kellega saab suhteid arendada, niiet kõik on korras. (tegelt pole kõik korras, aga vahet pole, elame üle)
Katal tuleb sünnipäev varsti, mulle meeldib... Esiteks mulle meeldivad sünnipäevad ning teiseks pole meil ju majas veel sünnipäevapidusid olnud! :)
Monday, August 12, 2013
kata arust pole mu pealkirjad naljakad
Holy cow, kui palju aega jälle möödunud on, kuigi see ei tule vist kellelegi üllatusena, et ma harva blogin. Ma ei mäleta juulist mitte midagi, ausõna.
Hmm, võib-olla juhtus selline asi, et meil käis palju külalisi ja igakord Kata söötis neile meie külmkapi sisu sisse. Võib-olla. *köh* mul polnud süüa pärast, tänks Kata *köh* (tegelt ma ei pane seda pahaks, teen enda arust head nalja lihtsalt) Veel külastas meid onu pere. Käisme kartidega Käinas sõitmas, minust saab korralik autojuht. Veel meenus mulle just see, et Merili käis meil! Me kõndisime palju ning tekitasime talle paistes jalad. Palun vabandust, Merili. Igatahes, käisime jala Roograhus ja rannas ja igalpool. Üleüldse käisin juulikuus vist kolm korda jala Roograhus.
Kätte saabus Inksi sünnipäev. Ma olin sellel päeval imelikus tujus ja seltskonnas polnud üldse seltsiv nagu ma tavaliselt olen, aga õhtupoole läks asi paremaks. Ma tegin Inksile ilusa kaardi ka, hehehe. (ma olen kurb, et ma sellest pilti ei teinud) Peale teda sai kallis Helenikene 16. Lõpuks. Talle tegin ka ühe hästi ägeda kingituse, aga jälle pilti pole :( Küll kunagi saab. Sõime torti ning rääkisime juttu, tore oli. Helen käis meil ka mitu korda, meil oli naljakas.
Siis ükskord läks mu kallis perekond Tallinnasse ja mina jäin koju. Päeva veetsin Heleniga, öösel sain lindil joosta nii, et kellelegi pinda ei käinud (ma magasin all ka, sest kartsin, et keegi murrab sisse kuskilt aknast), hommikul niisama olin äge.
Käisime Liisu, Luisa ja Kataga Selveris, ostsime asju ning tegime meil pitsat ja pavlovat, polnudki niiiiii halb, kui me kartsime.
Ükskord käisime Kataga Agnesel külas ja tegime pilte, Johanna pidi ka tulema, aga ta ikkagi ei saanud. Lõbus oli.
Hiljuti käisime Agnese ja Johannaga ka õues ringi, tore oli. Täna käisime Inksiga ringi, ka oli tore. Inks on üldse selline äge ja tore ja kena ja armas ja nunnu, motiveeriv inimene. Agnes ja Johanna on ka väga ägedad ja toredad ja kenad ja armsad ja nunnud.
Welll, see blogpostitus on küll.... huvitav..... olnud. Ma vabandan väga oma blogimisoskuste pärast, need ei ole eriti tasemel.
![]() |
| ma olen valge, aga mu kõht on veel valgem |
suht deep
![]() |
Subscribe to:
Posts (Atom)














.jpg)

























