Sunday, June 16, 2013

sõin liiga palju jäätist

Oi, eksamid said läbi. See aeg läks ausaltöeldes nii kiiresti, et ma ei jõudnud "jäätis"ki öelda. Olgu, tegelt jõudsin, päris mitu-mitu korda, aga you get the idea.

Kõikide eksamite eest teenisin ilusti viied välja, inglise keeles olin enda üle eriti uhke, sest igakord ei juhtu, et maksimumpunktid saaks :) Üheksanda klassi lõpetan samuti viitega, juhhei. Tegelikult ma mõtlesin, et ma ei kirjuta seda siia, sest see tundub nagu eputamine, minu jaoks vähemalt, aga siis otsustasin ümber, sest see on ikkagi suur saavutus ning võib-olla kedagi huvitab.

Selle asemel, et kõik koos jäätisepeo korraldada (mis oleks äärmiselt äge, seda annab korraldada tegelikult), kirjutan hoopis 50 fakti enda kohta. Tegelt see tundub veidikene "ennast armastav", aga mulle nii väga meeldib enda kohta fakte mõelda ja võib-olla mõni teine naudib nende lugemist. Mulle näiteks pakub see suuuurt huvi, kuna mulle meeldivad teised inimesed ja mind huvitavad inimeste erinevused jne. Sellele, kes lugeda ei viitsi - keri siiiiiiis allapoole ja jäta vahele.

1) Mu lemmik toit on jäätis ja need, kes ütlevad, et see pole toit, võivad mulle poodi jäätist ostma minna.
2) Ma ei suuda valida lemmikut jäätisesorti ning see ajab mind hulluks, sest mulle meeldib, kui mul on igas asjas kindel lemmik.
3) Nagu ennem öeldud, mulle meeldib omada lemmikuid, aga kahjuks ei suuda ma neid kunagi valida.
4) Mind teeb rõõmsaks teistele komplimentide jagamine, sest see on nii tore.
5) Mul on kaks iseloomu, see on üsna imelik, aga nii see on.
6) Mu arust on inimeste erinevused ja nende uurimine väga huvitav ning plaanin 11.klassi uurimistöö samuti iseloomutüüpidest teha (kui see võimalik on, pole reeglitega veel tutvunud).
7) See on huvitav, et me oleme Kataga TÄIELIKUD vastandid, totaalsed. See paistab välja ka sellest, et mina olen ENFP ning tema on ISTJ (iseloomutüübid, hehehehe he he).
8) Ma võtaks Inger-Liisi lokid heameelega endale, sest need on nii nunnud!
9) Mulle meeldivad paaritud arvud rohkem, kui paaris.
10) Ma usun sellesse, et kõik juhtub põhjusega.
11) Tahan omale kunagi kindlasti tatokat ning tean ka, mis asi see oleks ja kuhu. Olin alles 12-aastane plika, kui seda tahtma hakkasin.
12) Mulle meeldivad inimesed, kes mind naerma ajavad, sest mu jaoks on väga oluline olla õnnelik ja positiivne.
13) Ma olen üldiselt äärmiselt rõõmus inimene, aga mul on ka väga halbu päevi.
14) Ma ei taha tavaliselt inimestega esimesena facebookis või kuskil sellises kohas vestlust alustada, sest kardan, et käin pinda.
15) Kasutan sõna "äge" liiga palju.
16) Mulle meeldib teisi kallistada, hehe. Inimesed võiks üldse tihedamini kallistada, maailm oleks kohe palju parem.
17) New York on mu lemmik linn ja ma plaanin sinna elus kindlasti minna, loodetavasti peale 12. klassi.
18) Ma armastan teisi inimesi aidata, et see ei ole enam normaalne, kui väga see mulle meeldib.
19) Mind huvitab, mida teised minust arvavad ja ma tahaks osata mõtteid lugeda.
20) Olen täielik Potteri geek ning seitsmes raamat ja seitsmenda filmi teine pool on mu lemmikud. Jaaaaaaa mulle ei meeldinud, kuidas viies film tehti, raamat oli nii sisutihe ja siis film on kõige lühem kõikidest teistest.
21) Mu lemmik värv on sinine.
22) Mulle meeldib joosta, väga liiga palju.
23) Ma olen üsna väikene, aga mul pole selle vastu midagi.
24) Ma ei tea, mis värvi mu silmad on.
25) Mu kaks kõige suuremat hirmu on hiljaks jäämine ja suremine.
26) Mul on väga, väga, väga suur empaatiavõime ja igakord, kui keegi ütleb, et "sa ei saa niikuiniigi aru", siis ma tegelikult saan alati.
27) Ma oskan ette aimata, mida teised järmisena ütlevad või teevad ja seetõttu saan planeerida asju ette nii, et need pole tegelt veel juhtunudki. Imelik.
28) Ma olen tegelikult väga lohakas, kuigi kõigile tundub vastupidi.
29) Mu lemmik õppeaine on inglise keel, aga mulle meeldib veel matemaatika, sest seal saab mõelda, eriti ägedad on tekstülesanded.
30) Mulle meeldib kirjutada kirjandeid ja erinevaid jutte, väga meeldib.
31) Mul on prillid.
32) Mulle meeldib fotograafia. Ma ise ei oska küll eriti arenenud levelil pildistada, aga mulle meeldib teiste osavate inimeste pilte vaadata.
33) Ma olen enda arvates viisakas ja abivalmis.
34) Ma kannan oma juukseid lahti äääääääärmiselt harva, sest need on nii paksud ja suhteliselt pikad, et need häirivad mind.
35) Mulle meeldib kanda vööd pluuside peal.
36) Mu läbiaegade lemmikuim näitleja on Johnny Depp.
37) Mul on girl-crush Mila Kunise ja Keira Knightley vastu.
38) Mul on märkmik, kuhu kirjutan sisse igas kuus toimunud toredad asjad, et mul oleks pärast hea neid lugeda.
39) Mul on üldse palju asju, mis on sentimentaalse väärtusega. Ma räägin ka koguaeg sellistest asjadest.
40) Mul on väga suur kujutlusvõime, ma leiutan oma mõtetes igapäev midagi uut.
41) Ma plaanin küll alati kaua magada, aga siis ma ei suuda ennast nii kaua paigal hoida ja hakkan liigutama. Ma olen täielik hommikuinimene, aga samas ka õhtuinimene.
42) Ma ei suuda järgida mingit plaani, mulle meeldib, kui mul on vabadus teha seda, mida tahan. See on ka üks põhjuseid, miks mulle Inglismaa reis ei meeldinud, see on tegelikult ainukene põhjus.
43) Ma ei ole üleüldse organiseeritud, mis on päris kurb, aga mulle meeldib nii.
44) Ma ei taha, et 9. klass läbi saaks, sest ma jään paljusid igatsema, kes ära lähevad.
45) Veedan liiga palju aega juuutuubis videoid vaadates.
46) Ma tunnen, et mul on vanematega väga vedanud. Mul ei tule ette ühtegi korda, kui nad oleks keelanud mul midagi teha ja võib-olla on sellest arenenud see, et ma ei soovigi teha asju, mis on keelatud.
47) See on üks mu lemmikutest numbritest koos 3'e ja 11'ega.
48) Mulle meeldivad suht nerdide naljad. Näiteks "Why did the mushroom go to a party? Because he was a FUNGI." hahahaha, nali.
49) Ma olen enda arvates selline hall hiireke, keda mitte keegi ei tea.
50) Olen suhteliselt hulljulge, ma ei karda teha asju, mis tunduvad ebamugavad. Ma lihtsalt võtan kinni ja teen ära. Ma arvan, et see on üks mu parimaid omadusi :)

JEEE JEEE JEEEE, läbi sai. Luban sul endale (ja ka mulle, kui soovi on. wink wink) jäätise osta, kui läbi lugesid, juhhei.

Igatahes, varsti on lõpetamine, nimelt 20. juunil. Mõnesmõttes tahan, mõnesmõttes mitte. Eks paistab, milline see päev välja nägema hakkab. Saali kõnnin endiselt üksinda, tegelt Heleniga, kuigi see on vist keelatud.

22. juunil hakkame majja sisse kolima!!!!!!! Olen seal juba olnud ka päris palju ja mulle nii meeldib, ei jõua ära oodata! :)

tegelikult olen üsna uhke selle pildi üle :)


tegin lokke, nii äge olen

Friday, June 7, 2013

jogurtijäätis on parem kui koorejäätis

Mate eksam oli täna. Tulemused ka saime teada täna. Viie sain täna. Jee, täna.


Vabal ajal otsin gife jäätisest. Ja teie veel arvasite, et ma pole äge....
hehehe he he he

Monday, June 3, 2013

mahlapulk on ka ok

Õues on äärmiselt, äärmiselt, ääääärmiselt soe. Mulle meeldib.

Eile päeval oli pargis Hiiumaa tantsu- ja laulupidu, kus tantsukaga esinesime. Pidu algas kella ühest, olime üsna alguses ning kui esinetud sai, tulime Inksi ja Kataga koju tagasi. Mõne tunni pärast oli minek Tiina juurde aastat lõpetama, saime natuke nänni ka. Sõime, jõime, pildistasime, tegime ägeda tantsu ja kõndisime koju tagasi jälle. Õhtul kuskil 22:30 paiku tuli mõte minna ujuma, aga keegi ei olnud nõus tulema.... siis pakkus Helen välja, et Heglis kindlasti viitsiks ja viitsiski! Juhhhei. Vesi oli isegi minu jaoks soe, mis on tegelikult ime, sest mina olen alati see, kellel külm on ja kes soovib välja minna.

Täna oli kell 10 mate konsukas. Ma ei jaksa, ausalt ei jaksa, korralikku suvevaheaega tahaks juba! Tahan rahulikult magada nii kaua kuni hing ihaldab ning siis randa minna. Igatahes, peale koolis käiku läksime natukese aja pärast Ingridi ja Teelega randa. Palju tuttavaid nägusid viibis ka rannas :) Vesi oli jälle soe, kuigi väheke jahedam kui eile. Vahepeal rääkisin Lotta, Ingel-Anni ja Birgitiga ka juttu ning meeldisin päikesele jälle. Nüüd olen liivane, aga pesema ei jaksa veel minna.

Üllatavalt tihti olen bloginud viimasel ajal O.O Eks näis, kuidas asi edasi läheb.

see pilt on nii nunnu, et saavutab peaaegu Heleni nunnuduse taseme
natukene viltu on, aga ehk Parts näeb otse

Saturday, June 1, 2013

hea jäätis oli

Lugesin vanast blogipostitusest head nalja just... Nimelt ütlesin, et kolime vist märtsi lõpus/aprilli alguses majja sisse... haha ha. ha. ha. Hea nali, Maarja.

Igatahes, täna on olnud äääärmiselt tore päev. Hommikul, või noh, tegelt lõunal, aga siiski hommikul, läksin lastefestivalile, sest kahest ja kolmest oli esinemine. Enne minekut küpsetasin veel koogi valmis. Kui esinetud sai, läksin koju, istusin ja seadsin sammud koolimaja poole. Nimelt pidime kella kuuest eesti keele eksami hinded teada saama. Närv oli suurem, kui enne tegelikku eksamit. Õpetaja grillis ka meid päris hullusti (päike grillis mind ka täna). Lõpuks sain hinde teada ja tööd ka näha. NIII ÕNNELIK OLIN JA OLEN SIIAMAANI! Siis kõndisime Angeelikaga koos koju. Käisin veel poes tähistamiseks jäätist ostmas (what else is new) ning siis tegin trenni ka. Juhhei.

Mul on endal nii naljakas oma blogipostituste pealkirju lugeda, aga teiste arust on need kindlasti üsna lamedad. Kuid siiski, endaga rahul olemine ongi ju oluline? Isegi siis, kui see teistele ei sobi.

Thursday, May 30, 2013

jäätis on endiselt hea

Ignoreerige mu toredaid blogipostituste nimesid :P

Homme on eesti keele eksam, minu jaoks esimene riigieksam. Noh, loodan ikkagi viite saada, aga ei kurvasta ka nelja üle :) Tegelikult oleks kõik eksamid vaja viitele teha, eks näis, kuidas asjad lähevad. Ma vist peaks oskama, aga samas kunagi ei tea ka. Soovin edu ka kõikidele teistele üheksandikele, kes igalpool mujal Eestis samal ajal samat asja teevad!

Muidu on mul meeles kaks päeva möödunud ajast: 21. mai, mis oli meeldejäävalt hea päev. Midagi oluliselt suurt ei juhtunudki, aga meelde ta jäi. Teine päev on 26. mai, mis oli küll isa sünnipäev, aga iseenesest oli too päev täitsa väga super halb. Samuti midagi hiiglaslikku ei juhtunud, kuid kõik oli paigast ära.

Muidugi ei saa unustada Kassari jooksu. Lemmikuimad asjad selle juures olid teiste reaktsioonid, kui joostud sai. Veel üks tõestus, et välimus võib olla petlik, hehe :) Minu arvates see ei olnud eriline eneseületus, sest teadsin, et saan selle 20 km jooksmisega ilusti hakkama, aga teised kahtlesid ning seetõttu oli ju vaja end tõestada. Mul on üldse alati suur vajadus näidata, et suudan, kui ümbritsevad inimesed väidavad vastupidist. See on ju tegelikult hea, saabki palju asju teha. Ainukene asi, mida ma proovisin ja alla andsin, oli see, et elada päev üle ilma jäätist söömata. Vabandage väga, aga ma isegi ei soovi seda teha, seega ma ei üritanudki. Autopesu oli ka vahepeal.

Hmm, mis veel? Mulle tundub pidevalt, et käin kõigile pinda ja ma ei saa aru, kas see päriselt ka nii on. Ma tean väga hästi, et ma räägin vahest natukene liiga palju, aga ma üldiselt saan aru, kus piir on ning ma nüüd ei teagi, kas ma siis käin või ei käi. Mulle hirmsasti meeldib teisi aidata, aga ma pole kindel, kas nad alati soovivad abi ning seetõttu mulle näib, et käin ka pinda, kuigi samas, ma ei tea ka. Te võiksite mulle alati öelda, kui asi üle piiri läheb, siis oleks hea :D

PLL tuleb ka kahe nädala pärast tagasi, jeeeeeeeeeee!

 

Sunday, May 19, 2013

süsinikul on neli üksiksidet

Mulle ei meeldi keemias orgaanika osa, see sakib VÄGA palju. Andke mulle mu reaktsioonivõrrandid tagasi.

Saturday, May 11, 2013

jäätis

Sup. Ma ei olegi vist blogipostitust sellise tervitusega alustanud, aga ometi on see üks mu kasutatuimaid sõnu.

25. aprillil oli preili Gertrudi sünnipäev ning käisime hommikul talle juustu ja küünaldega õnne soovimas, ta reaktsioon oli nii nunnu :):):) Ta on ise ka nii nunnu. Tegelikult sai Ketukene kuusteist ja saame nüüd koos kiivriteta sõita, kui Helen veel kiivriga väntab. He he he. He.

Samal päeval algas ka 6-päevane reis Taani. Minu arvates oli see reis niiiii tore ja mul on sellest niiiiii palju head meeles, et ma kohe ei jaksagi kõike üles kirjutada. Ausaltöeldes ei jaksa ma midagi kirjutada. Reisile mõeldes hakkab kurb ka, sest käimas on viimane kuu selle seltskonnaga ja jah, see on kurb.

Veel oli eesti keele proovieksam 2.mail. Kuidas see siis minu jaoks oli? Eksam algas kell 9:00, mina ärkasin kell 9:01 Heleni kõne peale. Jess. Natukene paanikat, läksin kooli ja tegin enda arvates eduka töö, kirjandiga olin üsna rahul ja tuli välja, et asja eest.

Ma rohkem ei jaksa kirjutada. Bye.








mul on nüüd bf, aga facebooki peaks kirjutama, et "it's complicated", sest ta soovib mind ära süüa.

oleme heleniga natuke rumalad


hmmmm, miks ma küll sellest pilti tegin? hmmmm...



mis lipukene seal taanimaal paistab?

quak