Saturday, March 23, 2013

saialillesalv on parem, kui mokamääre

Minu sünnipäev, koolitants Pärnus.

Sel aastal oli 11.märts esmaspäeval. Koolis, kodus ja tantsukas soovisid väga paljud õnne ja tegid tuju kohe väga, väga heaks, aga päeva lõpuks polnud sünnipäeva tunnet ikka. Ei tea, miks see nii oli, võib-olla sellepärast, et terve päev möödus kiirustades ning midagi tehes. Tolle päeva juures oli hea ka see, et viimased kolm tundi jäid ära, seega veetsin koolis ainult neli tundi, whoooop. Õhtul kell kaheksa, peale tantsukat, saingi 16. Ma küll ei oska öelda, kes mulle tegelikult ka vanuseks selle numbri pakuks, aga olgu. (Nägin täna unes, et mind mõõdeti ja pikkuseks saadi 168 cm. Muidugi olin hästi õnnelik ja rääkisin kohe kõigile, aga kahjude kahjuks keegi ei uskunud mind. Siiiiiis aga ärkasin üles ja mind tabas ränk reaalsus, olen endiselt 165-166 cm.)((ma olen tegelt kasvanud küll natukene))

Sünnipäeva pidasin hoopis kolmanda veerandi viimasel päeval ehk 15. märtsil. Eesti keele tunnis tegime veerandilõpu viktoriini ning saime tunnistused kätte. Ma ei olnud oma kehalise neljaga mitte sugugi rahul, sest kui korvpallivõistlused oleks varem olnud, oleks see viis praegusesse veerandisse läinud ja veerand oleks samuti viis tulnud. Üks neli tunnistusel ei ole meeldiv, KUIGI fakt, et see oli kõigest kehaline, teeb asja paremaks. Viimaseks tunniks ühiskond, kus oli kontrolltöö. Tegin selle ära, ruttasin poodi veel viimaseid asju ostma ning alustasin vaaritamist. Kõigi nende kolme tunni jooksul, mis kodus olin, ei istunud kordagi maha ja toimetasin köögis. Külalised tulid viiest. Ketult sain parima kingituse - nimelt ostis ta mulle neli suurt jäätist! oh taevas, te oleks pidanud mu reaktsiooni nägema :D Muidugi said need vähem, kui nädalaga otsa...... Sünnipäeval ei teinud otseselt midagi, aga tundus, et inimestel oli midagi teha ikka. Järgnevatel päevadel kutsusin inimesi meile sööma, sest toitu jäi kõvasti alles. Helen tuligi laupäeval meile, tegime nummisi ratelakse.

Koolitantsuks pidime öösel ärkama kella kolmest, et viiesele praamile jõuda. Saabusime Pärnusse väga vara ja istusime seal niisama ning lõime aega parajaks. Lõpuks algas Virmaliste proov, mul läks täitsa hästi. Kui proov läbi oli, läksime pooooooooooooodi, hehe, ostsin kaks pluusi ning ühe topi (kuna mul jäi koju ja meil oli esinemisel vaja). Siis istusime jälle niisama ja viimaks algas esimene kontsert. Esinesime Virmalistega ära, Tiina ütles, et meil läks hästi :) Vahepeal käisime veel söömas, istusime taaskord niisama, vaatasime kontserti. Algas Kärbeste proov ja mitu, mitu tundi hiljem ka kontsert. Tiina ütles jälle, et meil läks hästi, jeeeeeee :):) Liikusime bussi ning alustasime sõitu kodupoole, endal pöidlad pihus, et praamid sõidaks. Väikesed muidugi seda ei lootnud, nemad soovisid praamil ööbida ja see ka juhtus. Veetase oli liiga madal ning seetõttu pidime ööbima parvlaeval Regula. Pumpasin madratsi täis ja vajusin unne, sest olin äärmiselt väsinud. Järgmisel hommikul äratati meid kuskil kuuest, ma arvan, panime asjad kokku ja Muhumaa peale. Sõime putru ning jäime magama jälle, üsna pea olime sadamas ja jõudsime elusalt ja tervelt koju.
Reis oli tegelikult tore, väga tore, isegi ööbimine polnud nii hull... halb asi oli see, et kolmapäev läks vaheajast raisku, sest olin nii väsinud ja ei suutnud midagi teha, läksin õhtul kell seitse magama ka.

SEE YOU LATER ALLIGATORS!

Ei, mis mõttes? mina ei kirjutanud seda ta põsele........... eip.








Kes julgeb vastu vaielda sellele, et mul on nii nummi õde?

Saturday, March 9, 2013

mokamääre lõhnab hästi

Kas tõesti juhtub nii, et Maarja blogib ühes päevas kaks korda? Uskumatu. Aga ma ei soovi korralikult kirjutada, jutustan päevast läbi piltide. Hoiatan juba ette, et toit oli nummi poseerija ning mainin, et kuigi me ei teinud otseselt mitte midagi, oli lõbus ja huvitav ikka!



Helen valis meest Cosmost


Kui oleks seaduslik tordiga abielluda ja see siis peale abiellumist ära süüa, siis oleks mu perekonnaseis "hõivatud ja see on keeruline"

kasutame songpopis häälepaelu



barbie'd ruulivad



Behind the scenes of taking an instagram picture.

tegin inksi ilusaks

jup, seksikas



mokamääre tegi asja ainult hullemaks

TERE, TERE, TERE, TERE, TERE!

Võimlemisfestival. Enne seda olin nädal aega haige, palavik jõudis peaaegu 39'ni, köhisin omale six packi ning nuuskasin nina punaseks. Kartsin, et ei saagi võimlemisfestivalile, aga vedasin end siiski välja, et ilma ei jääks asjadest. Esimesel päeval, õigemini õhtul oli etendus Vanemuises. Minule meeldis väga, isegi liiga väga ning ma ei mõista, kuidas osadele sai mitte meeldida. Karol Kuntsel on endiselt niiiiiiiiiiii äge ja tol päeval sain sellele taas kinnitust. Järgmisel päeval oli siis festival ise. Tants läks natukene metsa poole, sest muusika oli alguses liiga vaikne ja sellepärast läks natuke valesti. Kolmas rühm sai aga laureaadiks, palju õnne neile :) Õhtul sõitsime koju tagasi ning mina jätkasin omale six packi köhimist. Sama nädalavahetuse pühapäeval olid Tiinal ja Renital sünnipäevad, palju õnne ka siin!

Koolis tegelesime emakeelepäeva projektiga ja muidugi õppimisega. Sai palju töid tehtud, nii õigel ajal kui ka järgi. Jaaaaaaaaa muud erilist ei toimunudki.

Nii, nii, nii, läheme asja juurde. PLL. Issand. Jumal. Rohkem pole vaja öelda.  
Aga ma veel igaksjuhuks mainin, et ma olen 101% kindel, et mu musi Toby ega tema six pack ei ole surnud.

BBBAAAAIIII. (need, kes teavad, peavad seda ütlema Marcuse häälega; need, kes ei tea, öelge seda niisama pikalt ja venivalt ja ägedalt.)


Monday, February 25, 2013

tõsiselt ka, mokamääre ei aita

Alustagem üht tõsist postitust sellega, et me saime koolitantsul kahe tantsuga edasi, JEEEEEEEEE! :):):) Poleks iialgi seda uskunud. Pluss, üleüldse said sel aastal nii paljud edasi.

Maarja sai prillid kätte. Ise olen üsna rahul, minu arvates on need peas täitsa ooo kaaaa'd ning Hannela sõnad olid sellised: "Kui inimesed sulle otsa vaatavad, nad saavad aru, et midagi on teistmoodi, aga nad ei suuda öelda mis." Mulle see igati sobib, valisingi neid selle pilguga, et võimalikult vähe silma paistaks. Näen tahvlile ka natukene paremini, kuigi tegelikult ma nägin ennem ka, natukene uduselt, kuid lugesin siiski välja, mis kirjas oli, aga see ajas mu silmad õhtuks valutama. Nimelt pingutasin silmi liigselt ja selletõttu oligi mulle neid vaja. Nüüd on lood paremini, vaatan kaugele prillidega, vahest olen arvutis ka ning silmadel on kohe palju, palju meeldivam olla.

Midagi mitte üldse üllatavat on see, et olen taaskord vaadanud palju Castle'it, juutuubereid ning PLL'i. See ei oleks minu blogipostitus, kui ma neid asju ei maini.Täna nägin unes ühte hästi nunnut Spoby (Spencer + Toby, if you're wondering) momentomit, et üles ärgates tuli kurbus peale, sest sarjas on nad hetkel ju lahus. Ma ei tea, mul on ikkagi kahtlustunne, et nad saavad lõpuks jälle kokku.Täna hommikul oli rõõmustav uudis see, et ma pole ainukene inimene, kes vahest oskab teiste tegemisi/mida nad ütlema hakkavad, ette ennustada. See on ausalt kohati väga jube, kuidas ma mõtlen, mis nüüd juhtub või mida see inimene ütleb ja see päriselt ongi nii. Nagu kui me vaatasime klassiga Poiroti ja minu jaoks oli üks asi nii loogiline, aga kui ma pärast Helenile rääkisin, kui ilmselge see oli, siis tema reaktsioon oli "mida helli sa ajad, see polnud üldse ilmselge". Mis veel selles valdkonnas rääkida on? TÄNA TULEB TWO PARTERI TEINE PART WHOOOOP! Me iz excited. Kui keegi mõnda head juutuuberit teab, keda ma juba ei vaata, siis kommenteerige aga alla, sest neid ei ole kunagi liiga palju :)

Hakkasin täna mõtlema, kui hea on ikkagi vanu blogipostitusi lugeda ja asju meelde niimodi tuletada. Tegin ka otsuse, et 2011. aasta suvi oli üks parimaid suvesi, mis mul olnud on. Siis oli tantsupidu ja blogipostitusi lugedes tuleb ka nii hea tunne peale. Ma tegin küll vahepeal piltide/teksti puhastust siin, sest mul oli üsna häbi (see oli ammu enne seda, kui meid koolis kõiki googeldati, niiet see on hea). Inglise keele tunnis tuli ka tantsupidu jutuks ning see meenutas mulle tõesti, kui väga ma seda nautisin ja kuidas ma seda tagasi tahaks :( Üks tantsupidu, palun? Ei? nuuks.

Veel on väga oluline mainida seda, et ma saan 14 päeva ja kolme tunni pärast 16-aastaseks. Kes seda küll arvata oskaks, kui mind vaadata? Tahate näha, et kui ma kiivrita sõitma lähen, siis mind peetakse kinni. Oh well. Märtsi lõpus/aprilli alguses peaksime me majja ka sisse kolima, niiet veeeel põhjuseid, miks märtsi oodata. Ja suudate te uskuda, et kohe on läbi kolmas veerand ja siis on neljas veerand ja siis on eksamid (eeeeeeek) ja siis on üheksas klass ning põhikool läbi ja ma peaksin ju nagu suur olema, aga kuidagi ei suuda ma ette kujutada seda, et ma käituks täiskasvanulikult. Lihtsalt ei suuda. Ütlen veel ka seda, et ma ei usu, et ma sel aastal kiituskirjaga lõpetan, sest mul tuleb kas keka neli või mõni eksam neli, ma arvan, aga eks näis.

Tuleval reedel on võimlemisfestival ning ma loodan väga, väga, väga, et ma olen selleks ajaks terve. Oleks suht [sisesta siia halb sõna], kui ma ei oleks. Raha on makstud ja seltskond on ka väga meeldiv. Küll mul on ikka parim ajastus haigeks jäämisega. Haiguse teemal veel ka see, et ma köhin ja nuuskan omale sixpacki, mis on suurem, kui Paulil.

NÄGEMIST.


mokamääre ei aita

Tegin selle sama nö küsimustiku 18. mail 2011 ning seda oli üsna meeldiv ja tore lugeda. Mõtlesin siis, et teeks uuesti, tulevikus hea lugeda :) Üleüldse olen nii õnnelik, et blogi pidanud olen, saab lugeda minevikus toimunuid sündmusi ja asjad, mida muidu ei mäletakski, tulevad meelde.

Esimese klassi õpetaja nimi: Maimu Juhe
Viimane sõna, mida sa ütlesid: "ma ei tea" ütlesin Katale, kui ta küsis, et miks ma ei hullu sellepärast, et Dan ja Phil me üht videot nägid :D
Viimane laul, mida laulsid: Alex Goot - Lightning
Viimane laul, mis sind kummitas: sama, mis eelmine
Viimane inimene, kellega sa rääkisid: Kats
Viimane film, mida sa nägid: Titanic

OLEVIK

Mis värvi sokke sa kannad: mu varbad on täna alasti
Mis on su voodi all: lauahoki, kilekotid
Kuidas ilm hetkel on: lumine, päikseline, tundub soe
Mis kell sa täna ärkasid: eeee, ma olen haige, seega ma magasin öösel üsna halvasti, aga korralikult ärkasin kuskil kaheksast
Mis su telekas praegu käib: mul pole õrna aimugi, sest ma olen enda toas
Kui palju lähedasi sõpru sul on: 3-4
Kui palju vaenlasi sul on: loodan, et ühtegi :D

TULEVIK

Kuhu sa praegu minna tahaksid: New Yorki
Milline su karjäär välja näeks: edukas; teen seda, mida mulle teha meeldib ja mida ma naudin
Kus sa tahaksid elada: MEIE MAJAS JUBAAAA
Mitu last sa tahaksid: praegu ei taha kindlasti ühtegi, aga tulevikus kuni 2
Kuhu sa mesinädalateks minna tahaksid: Pariisi
Milline auto sul on: puudub
Kui vanalt sa abiellud: eks näis

ISIKLIK

Hüüdnimed: pole
Sünnipäev: 11.märts
Sünnikoht: Tallinna Keskhaigla
Tähtkuju: kalad
Perekonnaseis: vallaline
Juuste värv: blond
Silmade värv: sinakas-hallid, pigem sinised
Pikkus: 166 cm
Rõngad: kõrvarõngaaugud (3 tk, paremas 2, vasakus 1)
Mis käega kirjutad: parem
Aga mida sa tahaksid enda juures muuta: see, et mulle midagi kohe pähe ei tule, on hea, right?
Mis on su kõige mugavam riietusese: teksad, mõni kena pluus
Parim sõber: pole
Parim sõbranna: Helen, Ingrid on samuti musimopsukene


LEMMIK

Jook: vesi
Värv: sinine, oranž, helelilla
Loom: karud, ükssarvikud
Saade: TOP 3: Castle, Pretty Little Liars, How I Met Your Mother
Näitleja: Paul Wesley, Stana Katic, Johnny Depp, Nathan Fillion
Sport: tantsimine, jooksmine, kõndimine, batuudil hüppamine (jah, see loeb)
Kuu: kevadkuud, eriti märts
Aastaaeg: talv, kevad
Lill: meelespea
Õppeaine: inglise keel
Mäng: saalihoki
Maiustus: no arvake. (see on jäätis btw)

LOLLID KÜSIMUSED

On sind kunagi süüdistatud kuriteo toimepanemises: ei
Kui palju võtab sul aega peole minekuks enda ette valmistamine: umbes 30 min
Teed sa oma sõprade kulul nalja: jah
Sõnad või laused, mida sa kõige tihedamini kasutad: musi, seksikas, Castle, see on nii äge
Milline loom tahaksid olla: ei tahakski :D
Kas sulle meeldib endaga rääkimine: muidugi
Suurim hirm: suremine, hiljaks jäämine
Millist nime sa oleksid omale tahtnud: sobib täitsa see, mis on
Milline laul meenutab sulle su minevikku: "Mu Armas Paksukese" tunnusmuusika hehehe
Usud sa jumalasse: 50/50
Saad sa oma vanematega hästi läbi: väga
Mis kell sa magama lähed: 21:00-23:00 koolipäevadel, oleneb sellest, kui väsinud olen
Kui sa näed mõnda vastassugupoole esindajat, siis millist keha osa esimesena vaatad: nägu
Kui sul oleks 1 päev elada, millega sa siis tegeleks: sööksin 10 jäätist, oleksin sõprade ning perega koos, veedaks päeva õues, jookseks, hüppaks batuudil, naeraks palju, vaataksin oma lemmikuid sarju
Kui sul oleks võimalus ükskõik milline päev oma elust kustutada, siis millise: ühtegi
Oled sa kunagi armunud olnud: kui "armunud" see nüüd on, aga "crushe" on jah olnud
Milline sa hommikuti oled: ma olen üsna hommikuinimene, niiet energiline :D
Mida sa vajad hetkel kõige rohkem: terveks saada
Mis on armastus: punane :D :D
Mida sa kardad: suremist, hiljaks jäämist, aja peale kuskile minekut


VIIMANE INIMENE, KEDA SA…

[puudutasid] emps
[kallistasid] mm, isa
[kellele sa saatsid sõnumi] Tiinale, et öelda, et ma ei lähe täna tantsukasse
[kelle peale sa karjusid ] ma polegi kellegi peale kaua karjunud

OLED SA…

[mõistev] jah
[ülbe] harva
[ebakindel milleski] jah
[huvitav] kuidas kellelegi
[kahtlane] muidugi
[näljane] praegu mitte :D
[sõbralik] ikka
[tark] jah
[lapsik] väga
[iseseisev] jamh
[töökas] jah
[organiseeritud] not really, kuigi kõik arvavad seda
[terve] funny you should ask that, sest ei ole
[emotsionaalselt stabiilne] jah
[häbelik] esmapilgul tõesti, aga tegelikult mitte üks kübe
[keeruline] mis on keeulist jäätisearmastajast Castle'i friigis?
[ligitõmbav] eeem, võimalik
[puhtusearmastaja] eip
[vastutustundlik] mhm
[vaevatud] ei
[vihane] ei
[kurb] mkm
[õnnelik] jah
[aktiivne] oleneb, mis valdkonnas :D
[usaldusväärne] mhm
[jutukas] väga

MIS ON PAREM

[koka või pepsi]: kumbki? :D

[lilled või kommid]: kommid
[pikk või lühike]: pikk
[vana või noor]: noor
[ilus või kole]: ilus

KAS SA… OLED SA…

[suitsetad]: ei
[saaksid ilma arvutita elada]: jah, sest mul on telefon kah hehehe

[värvid oma juukseid]: ei
[armastad vaadata päikesetõuse, -loojanguid]: jah
[usaldad kedagi liiga kergelt]: alati

MITU, MITUT jne.

Korda on sul süda murtud: vist polegi
Riigis oled sa olnud: 5
Armi on su kehal: palju, sest numero uno, ma olen väga kohmakas ning teiseks, ma saan arme nagu virsik

Thursday, February 14, 2013

Willy Wonka

HÄÄÄÄD SÖBERITE PÄEVA TEILE!

Oli koolitants. See möödus nii ja naa, eripreemiad anti ainult trupijuhtidele, aga seeeest esinemine läks täitsa kenasti. Tiina rääkis meile esmaspäeval kohtunike muljeid ka ja need kõlasid üsna häst, aga olen endiselt kindel, et Grandil on kõige suurem võimalus edasi saada. Nii, mis veel? Tantsude vahepeal tegime pilte nii omavahel kui ka seal ees valgel taustal. Suutsin oma ripsmedušši Katsi vastlakuklisse kukutada, aga kõik oli väga oooo kaaaa.

Päev pärast koolitantsu võtsime perega suuna Tallinna poole, et majja tapeedid ja muu selline ära valida. Esimeses poes viie minuti jooksul oli minul valitud ja tahtsin väga oma asju ajama minna, isa siis viiski mind ja Katsipatsi Kristiinesse. Liikusime. Liikusime. Viimaks tulid ema-isa järgi ning sõitsime onu juurde nende uut maja uurima. Terve õhtu möödus toredalt, nii hea oli Emilyt ja teisi taaskord näha :):) Vahepeal trollisime Kataga Ralfi twitteris ka hehehehe, aga kahjude kahjuks kustutas ta meie tweedid ära. How sad. Pühapäeval sõitsime koju tagasi ning kool algas taas.

Täna on siis sõbrapäev. Esimene asi, millest hommikul kuulsin, oli see, et kehalises toimub suusatamine. Üldiselt ma mingisugune suusatamise fänn pole, aga täna oli täitsa mõnus, isegi nautisin. Siis mõne aja pärast algas kaartide ja kallide ralli. Teelel kallistasin kaela valusaks, fängöörlisime Heleniga Kikult saadud Maoam'ide üle ja kõikidelt teistelt saadud kaardid/kommid/šokolaadid/kallid/õnnesoovid olid ka väga südant liigutavad. Inkspinksilt sain nii nummi kaardi ja pildikese :):):):) Preili Tärk tegi mulle põsele huulepulga musi ka ning elu oli ilus, siiamaani on. Koju jõudes õppisin, vaatasin lõpuks uue PLL'i ära (TEATE MIS, MA VIST SHIPIN WESRIAT ISEGI ROHKEM, KUI EZRIAT :O:O), vaatasin juutuubi videosi, tegin trenni, tegelesin igasuguste muude asjadega, naersin mõõtekannu üle, mille Kats Inksile kinkis ja olin niisama äge, olen siiamaani. Tegelikult tegin love language'ite testi kah, ei tea, kas kedagi huvitab/saab aru, aga mu järjekord oli selline:
1) Quality Time
2) Physical Touch
3) Words of Affirmation
4) Acts of Service
5) Receiving Gifts

Kui soovite samuti seda testi teha, siis aga palun, saate teha SIIN. Ma tegin vahepeal personality teste ka ning need läksid nii täppi, et hirm tuleb kohe peale, hehe.

Mis veel, mis veel? Mulle kohe üldse ei meeldi, kuidas mu laevu pommitatakse PLL'is, MITTE ÜLDSE. Ja ma olen tegelikult oma uueaasta lubadustest kinni küll pidanud, aga seda mitte üritades, vaid puhta juhuslikult. Oih.

Lõpetuseks mainin veel, et ma ei suuda Nimed Marmortahvlil vaadata nii, et mul ei hakkaks kurb. Ma hakkan igakord mõtlema, kui jube siis elada oli ja mis oleks, kui ma oleks nende asemel. PEALEGI, kõik, peaaegu kõik surevad ära ka. Aga samas, film on suurepärane, läbiaegade üks parimaid filme ja fakt, et see on Eesti oma, siis on asi veel parem.

väike jalutuskäik Memory Lane'il..... sup Inks

Tuesday, February 12, 2013

ä

Mõtlesin, et kirjutaks siia midagi, seeeeeega....

TERE



ja HEAD AEGA!