Tegin selle sama nö küsimustiku 18. mail 2011 ning seda oli üsna meeldiv ja tore lugeda. Mõtlesin siis, et teeks uuesti, tulevikus hea lugeda :) Üleüldse olen nii õnnelik, et blogi pidanud olen, saab lugeda minevikus toimunuid sündmusi ja asjad, mida muidu ei mäletakski, tulevad meelde.
Esimese klassi õpetaja nimi: Maimu Juhe
Viimane sõna, mida sa ütlesid: "ma ei tea" ütlesin Katale, kui ta küsis, et miks ma ei hullu sellepärast, et Dan ja Phil me üht videot nägid :D
Viimane laul, mida laulsid: Alex Goot - Lightning
Viimane laul, mis sind kummitas: sama, mis eelmine
Viimane inimene, kellega sa rääkisid: Kats
Viimane film, mida sa nägid: Titanic
OLEVIK
Mis värvi sokke sa kannad: mu varbad on täna alasti
Mis on su voodi all: lauahoki, kilekotid
Kuidas ilm hetkel on: lumine, päikseline, tundub soe
Mis kell sa täna ärkasid: eeee, ma olen haige, seega ma magasin öösel üsna halvasti, aga korralikult ärkasin kuskil kaheksast
Mis su telekas praegu käib: mul pole õrna aimugi, sest ma olen enda toas
Kui palju lähedasi sõpru sul on: 3-4
Kui palju vaenlasi sul on: loodan, et ühtegi :D
TULEVIK
Kuhu sa praegu minna tahaksid: New Yorki
Milline su karjäär välja näeks: edukas; teen seda, mida mulle teha meeldib ja mida ma naudin
Kus sa tahaksid elada: MEIE MAJAS JUBAAAA
Mitu last sa tahaksid: praegu ei taha kindlasti ühtegi, aga tulevikus kuni 2
Kuhu sa mesinädalateks minna tahaksid: Pariisi
Milline auto sul on: puudub
Kui vanalt sa abiellud: eks näis
ISIKLIK
Hüüdnimed: pole
Sünnipäev: 11.märts
Sünnikoht: Tallinna Keskhaigla
Tähtkuju: kalad
Perekonnaseis: vallaline
Juuste värv: blond
Silmade värv: sinakas-hallid, pigem sinised
Pikkus: 166 cm
Rõngad: kõrvarõngaaugud (3 tk, paremas 2, vasakus 1)
Mis käega kirjutad: parem
Aga mida sa tahaksid enda juures muuta: see, et mulle midagi kohe pähe ei tule, on hea, right?
Mis on su kõige mugavam riietusese: teksad, mõni kena pluus
Parim sõber: pole
Parim sõbranna: Helen, Ingrid on samuti musimopsukene
LEMMIK
Jook: vesi
Värv: sinine, oranž, helelilla
Loom: karud, ükssarvikud
Saade: TOP 3: Castle, Pretty Little Liars, How I Met Your Mother
Näitleja: Paul Wesley, Stana Katic, Johnny Depp, Nathan Fillion
Sport: tantsimine, jooksmine, kõndimine, batuudil hüppamine (jah, see loeb)
Kuu: kevadkuud, eriti märts
Aastaaeg: talv, kevad
Lill: meelespea
Õppeaine: inglise keel
Mäng: saalihoki
Maiustus: no arvake. (see on jäätis btw)
LOLLID KÜSIMUSED
On sind kunagi süüdistatud kuriteo toimepanemises: ei
Kui palju võtab sul aega peole minekuks enda ette valmistamine: umbes 30 min
Teed sa oma sõprade kulul nalja: jah
Sõnad või laused, mida sa kõige tihedamini kasutad: musi, seksikas, Castle, see on nii äge
Milline loom tahaksid olla: ei tahakski :D
Kas sulle meeldib endaga rääkimine: muidugi
Suurim hirm: suremine, hiljaks jäämine
Millist nime sa oleksid omale tahtnud: sobib täitsa see, mis on
Milline laul meenutab sulle su minevikku: "Mu Armas Paksukese" tunnusmuusika hehehe
Usud sa jumalasse: 50/50
Saad sa oma vanematega hästi läbi: väga
Mis kell sa magama lähed: 21:00-23:00 koolipäevadel, oleneb sellest, kui väsinud olen
Kui sa näed mõnda vastassugupoole esindajat, siis millist keha osa esimesena vaatad: nägu
Kui sul oleks 1 päev elada, millega sa siis tegeleks: sööksin 10 jäätist, oleksin sõprade ning perega koos, veedaks päeva õues, jookseks, hüppaks batuudil, naeraks palju, vaataksin oma lemmikuid sarju
Kui sul oleks võimalus ükskõik milline päev oma elust kustutada, siis millise: ühtegi
Oled sa kunagi armunud olnud: kui "armunud" see nüüd on, aga "crushe" on jah olnud
Milline sa hommikuti oled: ma olen üsna hommikuinimene, niiet energiline :D
Mida sa vajad hetkel kõige rohkem: terveks saada
Mis on armastus: punane :D :D
Mida sa kardad: suremist, hiljaks jäämist, aja peale kuskile minekut
VIIMANE INIMENE, KEDA SA…
[puudutasid] emps
[kallistasid] mm, isa
[kellele sa saatsid sõnumi] Tiinale, et öelda, et ma ei lähe täna tantsukasse
[kelle peale sa karjusid ] ma polegi kellegi peale kaua karjunud
OLED SA…
[mõistev] jah
[ülbe] harva
[ebakindel milleski] jah
[huvitav] kuidas kellelegi
[kahtlane] muidugi
[näljane] praegu mitte :D
[sõbralik] ikka
[tark] jah
[lapsik] väga
[iseseisev] jamh
[töökas] jah
[organiseeritud] not really, kuigi kõik arvavad seda
[terve] funny you should ask that, sest ei ole
[emotsionaalselt stabiilne] jah
[häbelik] esmapilgul tõesti, aga tegelikult mitte üks kübe
[keeruline] mis on keeulist jäätisearmastajast Castle'i friigis?
[ligitõmbav] eeem, võimalik
[puhtusearmastaja] eip
[vastutustundlik] mhm
[vaevatud] ei
[vihane] ei
[kurb] mkm
[õnnelik] jah
[aktiivne] oleneb, mis valdkonnas :D
[usaldusväärne] mhm
[jutukas] väga
MIS ON PAREM
[koka või pepsi]: kumbki? :D
[lilled või kommid]: kommid
[pikk või lühike]: pikk
[vana või noor]: noor
[ilus või kole]: ilus
KAS SA… OLED SA…
[suitsetad]: ei
[saaksid ilma arvutita elada]: jah, sest mul on telefon kah hehehe
[värvid oma juukseid]: ei
[armastad vaadata päikesetõuse, -loojanguid]: jah
[usaldad kedagi liiga kergelt]: alati
MITU, MITUT jne.
Korda on sul süda murtud: vist polegi
Riigis oled sa olnud: 5
Armi on su kehal: palju, sest numero uno, ma olen väga kohmakas ning teiseks, ma saan arme nagu virsik
Monday, February 25, 2013
Thursday, February 14, 2013
Willy Wonka
HÄÄÄÄD SÖBERITE PÄEVA TEILE!
Oli koolitants. See möödus nii ja naa, eripreemiad anti ainult trupijuhtidele, aga seeeest esinemine läks täitsa kenasti. Tiina rääkis meile esmaspäeval kohtunike muljeid ka ja need kõlasid üsna häst, aga olen endiselt kindel, et Grandil on kõige suurem võimalus edasi saada. Nii, mis veel? Tantsude vahepeal tegime pilte nii omavahel kui ka seal ees valgel taustal. Suutsin oma ripsmedušši Katsi vastlakuklisse kukutada, aga kõik oli väga oooo kaaaa.
Päev pärast koolitantsu võtsime perega suuna Tallinna poole, et majja tapeedid ja muu selline ära valida. Esimeses poes viie minuti jooksul oli minul valitud ja tahtsin väga oma asju ajama minna, isa siis viiski mind ja Katsipatsi Kristiinesse. Liikusime. Liikusime. Viimaks tulid ema-isa järgi ning sõitsime onu juurde nende uut maja uurima. Terve õhtu möödus toredalt, nii hea oli Emilyt ja teisi taaskord näha :):) Vahepeal trollisime Kataga Ralfi twitteris ka hehehehe, aga kahjude kahjuks kustutas ta meie tweedid ära. How sad. Pühapäeval sõitsime koju tagasi ning kool algas taas.
Täna on siis sõbrapäev. Esimene asi, millest hommikul kuulsin, oli see, et kehalises toimub suusatamine. Üldiselt ma mingisugune suusatamise fänn pole, aga täna oli täitsa mõnus, isegi nautisin. Siis mõne aja pärast algas kaartide ja kallide ralli. Teelel kallistasin kaela valusaks, fängöörlisime Heleniga Kikult saadud Maoam'ide üle ja kõikidelt teistelt saadud kaardid/kommid/šokolaadid/kallid/õnnesoovid olid ka väga südant liigutavad. Inkspinksilt sain nii nummi kaardi ja pildikese :):):):) Preili Tärk tegi mulle põsele huulepulga musi ka ning elu oli ilus, siiamaani on. Koju jõudes õppisin, vaatasin lõpuks uue PLL'i ära (TEATE MIS, MA VIST SHIPIN WESRIAT ISEGI ROHKEM, KUI EZRIAT :O:O), vaatasin juutuubi videosi, tegin trenni, tegelesin igasuguste muude asjadega, naersin mõõtekannu üle, mille Kats Inksile kinkis ja olin niisama äge, olen siiamaani. Tegelikult tegin love language'ite testi kah, ei tea, kas kedagi huvitab/saab aru, aga mu järjekord oli selline:
1) Quality Time
2) Physical Touch
3) Words of Affirmation
4) Acts of Service
5) Receiving Gifts
Kui soovite samuti seda testi teha, siis aga palun, saate teha SIIN. Ma tegin vahepeal personality teste ka ning need läksid nii täppi, et hirm tuleb kohe peale, hehe.
Mis veel, mis veel? Mulle kohe üldse ei meeldi, kuidas mu laevu pommitatakse PLL'is, MITTE ÜLDSE. Ja ma olen tegelikult oma uueaasta lubadustest kinni küll pidanud, aga seda mitte üritades, vaid puhta juhuslikult. Oih.
Lõpetuseks mainin veel, et ma ei suuda Nimed Marmortahvlil vaadata nii, et mul ei hakkaks kurb. Ma hakkan igakord mõtlema, kui jube siis elada oli ja mis oleks, kui ma oleks nende asemel. PEALEGI, kõik, peaaegu kõik surevad ära ka. Aga samas, film on suurepärane, läbiaegade üks parimaid filme ja fakt, et see on Eesti oma, siis on asi veel parem.
Oli koolitants. See möödus nii ja naa, eripreemiad anti ainult trupijuhtidele, aga seeeest esinemine läks täitsa kenasti. Tiina rääkis meile esmaspäeval kohtunike muljeid ka ja need kõlasid üsna häst, aga olen endiselt kindel, et Grandil on kõige suurem võimalus edasi saada. Nii, mis veel? Tantsude vahepeal tegime pilte nii omavahel kui ka seal ees valgel taustal. Suutsin oma ripsmedušši Katsi vastlakuklisse kukutada, aga kõik oli väga oooo kaaaa.
Päev pärast koolitantsu võtsime perega suuna Tallinna poole, et majja tapeedid ja muu selline ära valida. Esimeses poes viie minuti jooksul oli minul valitud ja tahtsin väga oma asju ajama minna, isa siis viiski mind ja Katsipatsi Kristiinesse. Liikusime. Liikusime. Viimaks tulid ema-isa järgi ning sõitsime onu juurde nende uut maja uurima. Terve õhtu möödus toredalt, nii hea oli Emilyt ja teisi taaskord näha :):) Vahepeal trollisime Kataga Ralfi twitteris ka hehehehe, aga kahjude kahjuks kustutas ta meie tweedid ära. How sad. Pühapäeval sõitsime koju tagasi ning kool algas taas.
Täna on siis sõbrapäev. Esimene asi, millest hommikul kuulsin, oli see, et kehalises toimub suusatamine. Üldiselt ma mingisugune suusatamise fänn pole, aga täna oli täitsa mõnus, isegi nautisin. Siis mõne aja pärast algas kaartide ja kallide ralli. Teelel kallistasin kaela valusaks, fängöörlisime Heleniga Kikult saadud Maoam'ide üle ja kõikidelt teistelt saadud kaardid/kommid/šokolaadid/kallid/õnnesoovid olid ka väga südant liigutavad. Inkspinksilt sain nii nummi kaardi ja pildikese :):):):) Preili Tärk tegi mulle põsele huulepulga musi ka ning elu oli ilus, siiamaani on. Koju jõudes õppisin, vaatasin lõpuks uue PLL'i ära (TEATE MIS, MA VIST SHIPIN WESRIAT ISEGI ROHKEM, KUI EZRIAT :O:O), vaatasin juutuubi videosi, tegin trenni, tegelesin igasuguste muude asjadega, naersin mõõtekannu üle, mille Kats Inksile kinkis ja olin niisama äge, olen siiamaani. Tegelikult tegin love language'ite testi kah, ei tea, kas kedagi huvitab/saab aru, aga mu järjekord oli selline:
1) Quality Time
2) Physical Touch
3) Words of Affirmation
4) Acts of Service
5) Receiving Gifts
Kui soovite samuti seda testi teha, siis aga palun, saate teha SIIN. Ma tegin vahepeal personality teste ka ning need läksid nii täppi, et hirm tuleb kohe peale, hehe.
Mis veel, mis veel? Mulle kohe üldse ei meeldi, kuidas mu laevu pommitatakse PLL'is, MITTE ÜLDSE. Ja ma olen tegelikult oma uueaasta lubadustest kinni küll pidanud, aga seda mitte üritades, vaid puhta juhuslikult. Oih.
Lõpetuseks mainin veel, et ma ei suuda Nimed Marmortahvlil vaadata nii, et mul ei hakkaks kurb. Ma hakkan igakord mõtlema, kui jube siis elada oli ja mis oleks, kui ma oleks nende asemel. PEALEGI, kõik, peaaegu kõik surevad ära ka. Aga samas, film on suurepärane, läbiaegade üks parimaid filme ja fakt, et see on Eesti oma, siis on asi veel parem.
![]() |
| väike jalutuskäik Memory Lane'il..... sup Inks |
Tuesday, February 12, 2013
Friday, January 4, 2013
2013
HEAD UUUUUUT AAAASTAT!!!!
Olgem ausad, mulle ei tule elusees meelde kõik asjad, mis 2012. aastal juhtusid ning kohe kindlasti ei suuda ma taas kuude kaupa kokkuvõtet kirjutada. Seetõttu teen hoopis ühe nö tagi, mida juutuubis nägin. Sellega saab aasta ilusti kokku võetud, endal hiljem hea lugeda ja võib-olla huvitab kedagi veel :)
Olgem ausad, mulle ei tule elusees meelde kõik asjad, mis 2012. aastal juhtusid ning kohe kindlasti ei suuda ma taas kuude kaupa kokkuvõtet kirjutada. Seetõttu teen hoopis ühe nö tagi, mida juutuubis nägin. Sellega saab aasta ilusti kokku võetud, endal hiljem hea lugeda ja võib-olla huvitab kedagi veel :)
Põhimõtteliselt seisneb too tag selles, et kirjutad 12 parimat sündmust 2012. aastast, 13 eesmärki 2013. aastaks, lemmik sari, lemmik laul, ebaõnnestunuim otsus/viga, mida oled teinud ning kõige rohkem külastatud netileheküljed.
12 PARIMAT SÜNDMUST
1) 11.märts ehk mu sünnipäev
Arvatavasti, kui sa seda postitust loed, siis sa ju tunned mind ning tead, et mulle meeldivad väga sünnipäevad. Mulle meeldib olla teiste inimestega koos ja sünnipäevadel on alati selline rõõmus tuju kõigil ja enamasti on ka alati midagi teha. Mulle meeldib käia teiste sünnipäevadel, aga eriti meeldib mulle, kui saan ise aasta vanemaks. Otseselt mulle see vananemine ei meeldi jah, aga olen üks neist inimestest, kes usub, et vanadus seisneb mõtteviisis ning isegi 70-aastane võib südames noor olla. Igatahes, nagu iga sünnipäev, oli ka see sünnipäev väga tore. 10. märts vastu 11. tuli preili Inks mu ukse taha, lämmatas mind oma kallistusega ning soovis palju õnne, sünnipäev oli loomulikult kohe made. Peale seda tulin tuppa tagasi ning vanemad soovisid ka õnne, Kats juba magas. Hommikul käisid vanaema-vanaisa, Margit ja kõik sulelised ja karvased ka õnne soovimas ja tundsin end niiiii hästi. (kuigi veetsin vist enamuse päevast PLL'i vaadates haha) Käisime veel Inksiga Selveris torti ostmas, mmmm. Igatahes jah, mulle kohutavalt meeldib see tunne, mille sa saad, kui inimesed näitavad su vastu huvi ning näitavad, et hoolivad.
2) Klassiekskursioon
Minu arvates oli see üks toredamaid klassiekskursioone, mis meil olnud on. Ma ei hakka sellest nii detailselt rääkima, aga öösel oli naljakas, magada sai kuskil kaks tundi ning osad suutsid kanuudega ka valesti minna. Mulle väga väga väga meeldis.
3) Igasuguste erinevate sarjade vaatama hakkamine
Jah, see võib tõesti kõlada väga imelikult, et see mu parimate sündmuste all on, aga mis ma teha saan, sarjad on väga humoorikad ja toredad. Näiteks hakkasin selle aasta alguses vaatama "Pretty Little Liars"eid (PLL) ning nö armusin kohe ära. Muidugi olen ma "Castle"it vaadanud üsnagi kaua, aga seda ei saa mainimata jätta, sel aastal sai lõpuks mu nummi OTP ka kokku, niiet jah, sõnu pole vaja. Veel hakkasin korralikult "Gossip Girl"i vaatama, olin seda varem nii ja naa vaadanud, aga hakkasin nüüd siis järjest osi vaatama ja olin taaskord sõltuvuses, what else is new. Veel meenuvad mulle suvest "Baby Daddy" ja "Jane By Design" (kahjude kahjuks sellel teist hooaega ei tule....). Taaskord väga suurepärased sarjad. Rohkem sügisesse jäävad "New Girl", "Game Of Thrones" ning "Revenge". Ka "Modern Family"t hakkasin niimodi järjest vaatama. Someone's a little weirdo oma sarjadega....
4) Inglismaa reis
Oeh, selle jaoks pole isegi sõnu! See kõik oli nii imeline ja olen siiiamaani nii hämmastunud, et üldse käisin. Olen väga õnnelik, et blogipostituse reisist kirjutasin, sest nüüd on hea tagantjärgi lugeda. Ma pikemalt sellel ei peatu, saate tood postitust lugeda, kui huvi on :)
5) 8. klassi lõpp kiituskirjaga
Kes teab, kes ei tea, aga olen igal aastal lõpetanud kiituskirjaga ja nii oli ka 2012. aastal. Olen enda üle väga väga uhke ja arvan, et selle teema alla läheb ka esimene eksam. Eks ikka pabistasin, et mis nüüd saab, kui kõik valesti läheb, aga üritasin asja mitte üle mõelda ja sain kenasti viiele tehtud.
6) Pidev trenni tegemine
Mu jaoks on väga oluline regulaarne trenni tegemine ja usun, et sel aastal liikus asi täitsa kenasti. Meil on kodus jooksulint, millel saan joosta või kõndida, nii kuidas soovin ja see on väga hea viis trenni tegemiseks. Samuti käin tantsimas, niiet liikumist jagub. Olen enda üle äärmiselt uhke ning õnnelik, et ma naudin liikumist, mitte ei pea end selleks sundima.
7) Tantsukaga esinemised
Igakord, kui öeldakse, et tantsukaga on esinemine, mõtlen automaatselt, et ah ei viitsi, aga kui sündmus kätte jõuab, on alati väga lõbus. Eriti meenub mulle üks esinemine, mis oli vist Isetegijate Kevadkontserdil, kus naersime nii palju, et kõhud kõveras ja üleüldse on tantsukas alati tore ja inimesed on samuti ägedad ning humoorikad.
8) Kolmas kõrvarõnga auk
Tundub mini asi, aga ise olen väga rahul. Kevadel tegin vasakusse kõrva kolmanda augu, aga sellega läks natukene pahasti ning lasin kinni kasvada. Nüüd sügisvaheajal tegin paremasse kõrva ja asi laabub väga kenasti :)
9) Kõik need Tallinna reisid ning Meriliga koos olemised
Siia pole isegi sõnu vaja, Merili on lihtsalt niiii hea ja suurepärane inimene, et temaga koos oldud hetked on alati meeldejäävad!
10) Heleniga reis Haapsalusse
Käisime siis Heleniga bussiga Haapsalus, hommikul läksime, õhtul tulime. Venitasime seal seda aega ja mulle väga meeldis taaskord. Mida ma küll temata peale hakkaks, ah?
11) Istumised kõigiga
Kõigi all mõtlen peamiselt Helenit, Teelet, Inksi ja Kikut. Heleniga tuleb mulle esimesena meelde meie kaneelisaiade tegemine ja kergelt ebaõnnestumine. Ning siis tormab mulle pähe miljon triljon naerumaratoni ja lihtsalt rääkimisi. Teelega tuleb mulle kohe meelde see, kui nad Angeelika ja Inksiga meil käisid ning me "Sexy and I Know It"i filmisime. Inksiga tuleb mulle meelde too päev suvel, kui Teele ja Helen Rand ja Inks meile tulid ja siis me õues natuke lolliks läksime ja Kata meile rõdult vett kaela valas. Ja Kikuga tuleb mulle meelde see, kui ta meil käis ja siis pärast Helen ja tuli ja me Slenderit mängisime. Nimelt panime kõik tuled kustu, saatsin Inksile sõnumi, et ta nüüd tuleks ja uksest sisse astuks, et teised ehmataks. Oi ma feilisin, sest emps tuli hoopis koju ja ma ehmatasin ise ka end poolsurnuks. Jup. Kallid teile. Kata on tegelikult ka täitsa viis õekene :)
12) Juuste kasvamine
Taaskord üks selline minimaalne asi, aga mulle kohutavalt meeldivad pikad juuksed ning sel aastal hakkasin nende eest paremini hoolistema ja nüüd on need palju palju pikemad.
13 EESMÄRKI UUEKS AASTAKS
1) Öelda rohkematele asjadele "Jah". Ei, ma ei mõtle mingeid alkohoolseid jooke ega suitse. Ma mõtlen hoopis selliseid asju, mida ma tavaliselt ei teeks. Nimelt ütlen ma väga paljudele asjadele lihtsalt "Ei", kuna ei tunne end mugavalt ning soovin ära minna. Igatahes jah, võtta vastu rohkem võimalusi.
2) Olla rohkem koos sõpradega.
3) Alustada õppimist varem. Üleüldiselt alustan õppimist üsnagi hilja ning tahan asja liigutada varasemaks, et ei peaks koguaeg muretsema selle üle.
4) Olla vähem arvutis.
5) Olla realistlikum. Ma ei hakka siia kirjutama, et "olla positiivsem", sest see ehk polegi võimalik. Olen üks positiivsemaid inimesi, keda sa võib-olla kunagi kohtad ning vaatan alati asju parema poole pealt. Mind pole kerge kurjaks ajada jne ja ma naeran palju palju. Aga probleemiks on mulle hoopis see, et teen mingeid plaane ja siis need kukuvad läbi, sest need polnud piisavalt realistlikud. Seega jah, olla realistlikum, kuigi see ei tähenda seda, et ma oma kujutlusvõimeks alla keriks, ei ei, see on liiga suur, et seda teha.
6) Osta vähem küünelakke. Mul on neid ilmselgelt liiiiiiiiiiiga palju ja ma isegi ei kasuta kõiki.
7) Leida mõned head uued sarjad. Eip, mul ei ole neid juba piisavalt.
8) Õppida eksamiteks korralikult, need ära teha ning lõpetada 9. klass.
9) Mitte olla selline, nagu teised tahavad. Olgem ausad, ma olen nagu mingi 10-aastane oma suuruse ja täiskasvanulikkusega ning seda lihtsalt ei saa muuta. (kuigi jah, mu naljad on väga sobimatud 10-aastastele.......)
10) Lugeda rohkem.
11) Jätkata rohke vee joomist.
12) Koristada tuba tihedamini.
13) Olla endiselt äge, hahaha, okei jah. Jah, nali.
MUUD ASJAD
Lemmik sari: "Castle", ma arvan, et ma ei pea mitte midagi muud ütlema.
Lemmmik laul: Ma ei suuda ühte valida, niiiiiiiet..... "Right Here" - Ashes Remain, "Little Things" - One Direction, "Love Is Easy" - McFly, "No Worries" - Mcfly, "Stay Stay Stay" - Taylor Swift, "Superhero" - Landon Austin ja Luke Conard
Üks viga/ebaõnnestumine: Toon välja oma jala probleemid ning selle, et terve suvi ja sügis kulus arsti juures käimisele, whooooooop.
Netileheküljed: twitter, tumblr, youtube, kat.ph
| ignoreerige mu imelikke silmi |
Tuesday, December 11, 2012
monoplaks
27. september... tollel kuupäeval oli viimane postitus. Ega mul otseselt midagi rääkida polegi. Vahepeal on tegelikult väga palju juhtunud, aga ma niikuiniigi ei mäleta neid sündmuseid nii detailselt, et blogida. Selle asemel kirjutan parem 10 fakti nende tegevuste kohta, mis siiski toimunud on.
1) Muidugi on tulnud välja veel mitu mitu Castle'i uut osa ning pean mainima, et see hooaeg on super duper. Nagu tõsiselt. See on nii hea, ausalt ka.
2) Peale on tulnud täielik jõulutunne ning jõulufanaatik, nagu ma olen, kuulan koguaeg jõululaule.
3) Playbox oli vahepeal ning kahju hakkas mõndadest, kes oleksid totaalselt võitu väärt olnud.
4) LUMI SADAS MAHA!
5) Avastasime Heleniga ühe hästi naljaka juuutuuubi kasutaja ning meil on nummid ja uued inside jokes'id nüüd.
6) Kool on tegelikult päris tore ju, aga need kodused tööd on kohutavad.
7) Jack ja Finn on nii nunnud, et anna või otsad.
8) "Love Is Easy" McFly'lt on väga hea laul.
9) Mul on jõulukingisoov olemas ning need asjad on ka juba ära tellitud :)
10) "Sul Nutellat on?" hehehhehe
Annan ühe lisa fakti ka, mida mitte keegi üldse ei teadnud.......
11) Castle on äge.
Ning kuna mul tuli just veeeel üks, siis....
12) Vampiirikad on väga väga alla käinud.
Annan ühe lisa fakti ka, mida mitte keegi üldse ei teadnud.......
11) Castle on äge.
Ning kuna mul tuli just veeeel üks, siis....
12) Vampiirikad on väga väga alla käinud.
Nii, nüüd nautige pilte.
![]() |
| well hello there Alfie and Marcus |
![]() |
| kena postituse lõpetus kah teile sealpool arvutiekraani |
Thursday, September 27, 2012
kralfiemoe
Elu läbi gif'ide....
Ärkasin hommikul üles ning üldse polnud tahtmist voodist lahkuda. Seetõttu vajusin peale äratust tagasi pikali.
Siis aga jõudis kohale reaalsus ning pidin end üles ajama ja kooli vedama.
Koolis läks aga aeg üllatavalt kiiresti ning kätte oligi jõudnud suur söögivahetund. Pidin minema kirjanduse tööd järgi tegema, ilmselgelt olin kergelt närvis.
Nähes küsimusi mõtlesin, et "JESS, polegi raske!"
Käisin siis söömas ära ning alustasin telefonis oma twitteri tuuri. Mida ma nägin??? Castle'i 5.hooaja 2. osa sneak peek'id olid välja tulnud!!!!!!!! Ei teadnud, kas vaatan või mitte, aga siis nägin seda pilti, mis videol ees on, kui sa pole veel playd vajutanud ning kahjuks ma ei suutnud vastu panna.
Vaatasin ning arvake ära, millised olid mu emotsioonid.
Peale seda olid veel ajalugu ning inglise keel. Need said läbi ja tulin koju.
Enne hüvastijättu vaadake veel seda imelist vaatepilti:
Hehe
Olksadi polksadi, I'm out.
........ on lõbus :{)
Tuesday, September 18, 2012
yes maaaan
Niimodi, niimodi, niimodi. Jummel, viimane postitus on kirjutatud väga kaua aega tagasi... Vahepeal on juba alanud kool, käidud Pärnus, suurtes kogustes õpitud ja veel palju palju muud.
Esimene september oli nagu esimesed septembrid ikka. Rongkäik, aktus võimlas (sest vihma sadas) ning klassijuhatajatund. Kõik olid muidugi veeeel pikemad, kui see üldse võimalik on and then there's me, 165 cm. Hehe, kena or what. Pärast mõtlesime, et lähme Ketu ja Heleniga Gahwasse, aga lõpuks ma siiski ei läinud oma toreda enesetunde pärast, nad läksid kahekesi. Kui aus olla, ma ei mäleta, mis sellel päeval veel juhtus, vast mitte midagi huvitavat.
Kool algas ka täie kimaga, kohe sai kuulda õpetajate valjemat häält, aga samas sai ka kõvasti naerda. Pean veel ka mainima, et Helenit on tore mõnitada ja kiusata, kuigi ega need löögid, mille ma nende kenade naljade eest saan, pole eriti meeldivad. Esimene nädal läks tegelikult ju päris kiiresti mööda, kui välja arvata need kohutavad kolmeni kestvad koolipäevad. Saime ka teada, et üheksandas klassis ongi kõige rohkem tunde, mmmmm, mõnus. Igatahes, siiamaani on raske uskuda, et üleüldse nii vana olen juba. I meaaaaan, märtsis juba 16.... ei jõua kohale ja mitte ainult mulle, enamus mu ümber ei usu seda. Nii, koolipäevad tegelikultju venivad ja venivad, aga samas osad tunnid lähevad hästi kiiresti. Eriti toredad on kehalise tunnid, kust olen terve septembrikuu vabastatud. Mulle, kui inimesele, kes armastab joosta, pole see meeldiv uudis.
Veel olen vaadanud üksikuid osasi PLL'i eelmistest hooaegadest ning mõndades kohtades tundub Spencer üsnagi guilty, aga kes teab, kes teab.... seal sarjas võib kõike juhtuda. Isegi mu kallis Toby kuulub A teami. Taaskord oeh. Kuigi mul on üks kena teooria, kuidas ta endiselt heaks jääb, sest olgem ausad, ta on algusest peale mulle kohutavalt meeldinud ja ta six pack on siiski mu lemmik tegelane. Tõenäoliselt ta A teami võetigi sellepärast, et ta six pack on tegelt see paha ja Toby ei suutnud lihtsalt seda kontrollida. Täielikult mõistetav ju... Monale võib vabalt ka ta six pack meeldida hahahha, minu jaoks totaalselt loogiline. Ta six pack, kellele ma panin küll ka nime, aga kahjuks on see ununenud, kontrollib Toby aju ja ta ei saa sinna mitte midagi teha. Lõpuks tuleb välja, et six pack ongi A teami juht. hahahahhaha, olgu, lähme reaalseks tagasi, see pole mu tegelik teooria :D:D:D aga see on niisama äge.
Muidugi ei saa unustada Castle'it!!!! Juba vähem, kui nädala pärast tuleb välja 5.hooaeg ning ma olen juba täitsa ull. Peale promot olin juba täitsa segane, mul on isegi tunnistajad olemas. (you know who you are, Kiku, Kata ja Teele) Hannela oli veel nii tore, et tõi mulle ühest ajakirjast, mis Iiris Ameerikast ostis, nunnu artikli ka :):) Aitääääh.
Nii, nii, nii, mis veel toimunud on? Um. Olen veel arsti juures ka käinud, mis pole eriti meeldiv, aga õnneks on seal ka toredaid õdesi. Midagi on endiselt korrast ära, aga kahjude kahjuks ei oska nad midagi selle vastu teha. How nice.
Aga ma praegu rohkem ei kirjuta, muidu läheb liiga pikaks ära.... teinekord jälle. Adios.
![]() |
| mängisime Kikuga Draw Somethingut, what a surprise |
| tänk ju Merili :P |
![]() |
| loving it loving it |
| leian, et sellised asjad on naljakad ;) |
Subscribe to:
Posts (Atom)





















