Friday, March 30, 2012

here's my number, so call me maybe

Tere-tere. Jälle on kohutavalt kiiresti see aeg möödunud ning pole pikalt kirjutanud jälle. Kirjutaks siis veidike vaheajast ja sellest, mis on siiamaani juhtunud.

Vaheaeg möödus mul põhiliselt õues jalutamas käies, kuna nii soe ja mõnus oli koguaeg. Tegin igapäev pika-pika tiiru ja lihtsalt nautisin ilma. Muud olulist vaheaja alguses ei toimunudki, kui ainult see, et kõik sõitsid Poola ja polnudki kellegiga koos olla.

Reedel aga kuskil kell 15:10 hakkasime Kataga bussi peale kõndima, et sõita Tallinnasse. Praamil oleku veetsime uut TVD osa vaadates ja Kata vaatas pärast veel Once Upon A Time'i kah. Bussisõit möödus tegelikult üllatavalt kiiresti... aga pole ka ime, sest vaatasin sel ajal GG'd ja kuulasin ka muusikat. Tallinnasse jõudes tuli issi meile kenasti bussijaama vastu - nimelt ta oli ise sel päeval ka just Norrast tagasi jõudnud. Autos rääkis meile oma reisist ja meie rääkisime, kuidas me vahepeal elanud olime. Ta tõi meile läppari alused ja kommi kaaaahh. Hakkasime vaikselt Mähe poole sõitma, et onu juurde minna, kuna Emilyl oli sünnipäev olnud just. Käisime veel Pirita selverist ka läbi, et lilli osta. Me kinkisime Emilyle mingi barbie autoga, mis oli mu meelest üsnagi suur :P (isa tõi selle ka Norrast) Samal õhtul onu juures mängisime Emilyga, kiusasime Katat ja ajasime Ralfiga juttu. Mingi aeg liikusime magama ka ja hommikul ärkasime äkki kuskil kell 10:00. Kohe-kohe hakkasime Meriliga messima, et mis kell siis kõige sobivam oleks kokku saada. Lõpuks saime siiski kell 12:00 Roccas. Seal liikusime ringi mingi... eee... kaheni? Merili tõi mulle kingituse ka, mis mulle niiii väga meeldib, aitääh veelkord :) Kaart oli ka nii kena. Sõitsime siis tasuta bussiga Kristiinesse ja tsillisime seal kuskil poole neljani. Kahjuks pidime Meriliga hüvasti jätma ja issi tuli järgi. Võtsime empsu ka peale Virust (ta oli laupäeva hommikul bussiga linna tulnud) ja hakkasime kodu poole sõitma. Pärast tegime veel Haapsalus ühe peatuse, kust sain veel ostudele juurde salli. Koju jõudsime umbes kell 20:30.

Jõudis siis jällegi kätte kool, mida ma absoluutselt ei soovinud. Tahtsin ainult magada ja esimene koolipäev mööduski vist peamiselt haigutades. Teisipäeval tuli juba kooli mu kauaoodatud Helenmusikene! Igatsesin hästi palju juba :) ee, muidugi oli vaja päeva alustada minu kiusamisega - nimelt astus Ketu klassi sisse ja ütles, et Helen ei tulnudki temaga kooli. Hakkasin juba helistama talle, kui Helen hüppas klassiuksest sisse. Muidu mulle too päev meeldis, kekas skoorisin ka viie kirja. Kolmapäeval olid esimesed kaks tundi tavalised, kolmas ja neljas tund möödusid infomessil, kus sai vaadata ülikoole ja nii. Valisin omale juba välja kah, eriala ka ja puha, aga eks näis. Igatahes, viies tund ja kuues tund olid jälle koolis. Füüsikas poisse polnud, sest nad pidid kuskile loengule minema, seega meil oli väga lebo tunnike. Neljapäev möödus nagu ikka - venivalt. Täna on juba reede... tänane möödus päris kiiresti ja üldse oli kõik hea. Kirjanduses alustasin Heleni kiusamisega ja tegin seda kuni viimase tunni lõpuni, järelikult on elu lill :)

Tulevikuplaanidest on paigas ainult see, et on vaja see veerand üle elada ja siis on juba suvevaheaeg, mida ma enam oodata ei jaksa! Aga olgu, nautige kooliaega ja kevadet siis ja õnnitlused, kui läbi lugesid.

Merili tehtud kaart seest :):)
Vabal ajal harjutan Heleni juustel kätt. (seekord tuli koledam, kui tavaliselt)

Tuesday, March 20, 2012

everything will be reveAled

Mõtlesin mingi pool tundi, mida pealkirjaks panna, aga kuna tantsuga ei tulnud midagi, siis panin PLL'i finaaliga hoopis. Mainin veel ära, et see oli freaking huvitav ja super äge!!

Räägime siis veidike Tartu tripist.
Reis algas laupäeval, 17.märtsil kell 15:30. Sõit oli 16:30 praamile. Praamisõit iseenesest läks päris ruttu... kuigi ma hetkel üldse ei mäleta, mis me seal tegime. Peale seda oli väike peatus Haapsalus, kus tuli bussi peale Teele. Võtsime Teele vastu lauluga Baby ning ta muidugi käis pikali ka seal, aga terveks jäi siiski. Bussis istusin ilmselgelt Heleniga. Sõit oli üsnagi tavaline ehk siis veetsin enamus aja muusikat kuulates, teistega rääkides ning Inksi ja Teele ahistamise all kannatades.
Jõudes Kose valda, Oru koolimajja, tassisime kõik kotid üles ja saime teada, et meie rühmale kena private ruum. Kõik olid ilmselgelt väga õnnelikud nagu arvata võib. Tantsisime veel kõik tantsud ka läbi ja siis oli mönus vaba aeg. Vahepeal tegin patse, mulle tehti patse, niisama ajasime juttu ja muidugi naersime ka. Magada oli päris külm, aga kokkuvõttes oli uni hea.
Järgmisel hommikul oli äratus kell 7:00, kuigi väiksed olid mingi 30 min varem üleval juba. Meie rühm oli ainuke tubli, kes nautis und viimase minutini :) Panime asjad kokku, sõime hommikusööki, läksime bussi peale ja algaski sõit Tartu poole. Arvan, et sõit kestis kuskil 2h ja olimegi juba kohal... Kontsert pidi toimuma Vanemuises, seega sõitsime sinna ja ruttasime proovi. Lava taga oli äge vaadata telekast teiste proove ja teha veidike nalju meie tantsu üle. Lõpuks lasti meid lavale ka ja tegime kenasti proovi ära. Kui tantsitud oli, läksime üles rõdule väikeste kontserti vaatama.
Mingi aeg hakkasime riietusruumi kogunema - oli ju vaja meik ja soeng valmis teha. Vahepeal tuldi intervjuud ka tegema, mille handlesid Inks, Kiku, Kiku. Tiinalt küsiti ka mõned küsimused. Kuskil 14:30 hakkasime ka kostüüme selga panema ja läksimegi lavale. Esinemine läks päris hästi ja jääme lootma parimat.
Edasi liikusime Lõunakeskusesse, kus oli ilmselgelt liiiiiga vähe aega. Jõudsime ainult mõnda poodi kahjuks.... Aga päris tühjade kätega ma ära ei tulnud - nimelt ostsin valge küünelaki, seventeeni ja ühe sõrmuse.
Sõit sadamasse möödus nagu ikka sõidud mööduvad. Rääkisime juttu, osad laulsid päris kõvasti, rääkisid päris kõvasti. Muusikat ma kahjuks kuulata ei saanud, kuna telefonil oli aku tühjaks saanud. 
Praamisõit läks hästi hästi kiiresti ja lõpuks kodus me olimegi.

Aga käes on kevad, niiet nautige seda. Kõik kirjutasid oma postituste lõppu, et homme on minek Poola - mul nii pole. Ei lähe sinna, aga see-eest on minek Inglismaale augusti lõpus! Igatahes, head vaheaega kõigilee.




Monday, February 27, 2012

Every single time I come on this show it's really weird really weird all because of Ellen

Tsauplau ka minu poolt. Jällegi on jäänud pikk vahe sisse blogimisse, aga eks ma üritan tihedamini blogida.
Nii, möödunud nädalal sai koolis käidud ainult kolm korralikku koolipäeva ning need olid ka üsna lebod. Neljapäeval oli aktus ning reede oli vaba, mis oli igati rõõmustav. Selle pika nädalavahetuse veetsin põhiliselt erinevaid filme vaadates ja niisama laiseldes, kuna ise ei viitsinud midagi teha ning teised ei andnud ka midagi teada.
See nädal tõenäoliselt hakkab venima, aga kõik on okei, kuna järgmine nädal ainult kaks päeva vaja koolis käia... ausalt vajan neid päevi, kuna unepuudus on ikka suur-suur. Tänane päev oli siis selline, et esimene tund oli eesti keel, kus me põhiliselt ainult rääkisime ja tunniasju üldse ei teinud. Teine oli mate, kus sai jälle natuke õpetaja kõvemat häält kuulda, mis juhtub nüüd juba suht iga tund... lärmakas klass. Ee, kolmandaks tunniks oli inglise keel, kus oli test. Järgmisena oli venku, kus vastasime käändeid hindele, viie skoorisin omale taas. Kätte jõudis suur söögikas, aga sööma me kohe ei saanud, kuna geo toimub meil sel ajal. See kestab ainult 30 min õnneks, kuigi peaks kestma 45 min :) Nii, geos oli töö, mis läks mul üsna hästi. Hinnet kardan teada saada, sest vaja viis saada, aga nkn tuleb piiripealne neli..... (ehk siis mingi punkt või pool jääb viiest puudu) Kui töö tehtud sain, läksin sööma ja varsti jõudiski kätte viimane tund ehk keemia. Lahendasime tekstülesandeid ja tund sai kuidagi väga ruttu läbi. Kuna mina tantsukasse täna minema ei pidanud, siis veetsin natukene Heleniga aega, kes minema pidi. Käisime väljakul ringi ja mõtlesime, et võiks seda uut poodi siis tsekata. Jäi ära kahjuks, kuna esmaspäeviti kinni see. Ee, pärast tulin koju ära ja noh, mis ma siin kodus erilist ikka teen - hakkasin TVD'd jälle täiesti algusest vaatama, sest ma olen cool like that.
Hetkel muud mul öelda pole, seega adios.





Saturday, February 18, 2012

why can't you see, you belong with me

Kuna veetsin just mitu tundi lugedes teiste inimeste blogisi, siis mõtlesin, et võiks ju enda oma ka uuendada. Tõenäoliselt väga täpne see ei tule, kuna mul pole ilmselgelt möödunud sündmused meeleski.

Olgu, alustame siis kuskilt jaanuarikuu keskpaigast. Käisin mitmel-mitmel olümpiaadil.... tänu nendele laupäevadel magada ei saanud, aga see-eest sain nädala sees päevi vabaks ja nii mitu nädalat järjest.

 Jaanuaris (vist) käisin ka Tallinnas isa ja õega. Tegelikult oli minek bussiga (ainult Kataga), kuna isa oli juba linnas bändi asjus, aga ta tuli meile bussijaama vastu. Tol päeval oli õues tegelikult suur torm ning olid kahtlused, et praam ei sõidagi, aga õnneks siiski sõitis. Olime Meriliga teinud plaanid, et saame Roccas kokku ja siis tsilllime seal ringi. Isa tahtis hirmsasti meid hoopis Kristiinesse viia, aga kauplesime end välja ja saimegi Roccasse õigeaegselt. Seal ootas meid juba Merili, kes andis meile jõulukingituse, niii armas temast :) Igatahes, viisime välisriided kuskile ära ja hakkasime šoppama. Päeva jooksul käisime mõnes poes isegi mitu korda. Merili ostis omale koti, pluusi ja võtmehoidja (väga võimalik, et midagi veel, ma ausalt ei mäleta nii täpselt enam), Kata ostis ka päris mitu asja ning ise ostsin 2 pluusi, koti, käevõru, dvd, ajakirja, boolero, juukseharja ja võib-olla midagi veel. Tahtsin osta ühtesi sõrmuseid ka, aga ei ostnud ja nüüd kahetsen, et seda ei teinud. Olgu, käisime vahepeal Chopsticks'is söömas ka - endiselt mitte parim söögikoht, aga enam-vähem. Kuskil nelja paiku pidime Kataga end sättima hakkama ja pidime hüvasti Meriliga jätma. Loodetavasti saame kunagi veel päeva koos veeta, kuna mu meelest oli kõik igati tore ja lõbus oli ka.



Jaanuaris oli kindlasti veel päris mitu sündmust, mis kohe meelde ei tulegi... aga veebruaris oli esiteks Koolitants. Sellega meenub nii positiivseid mälestusi kui ka negatiivseid. Muidugi tuleb mulle kohe meelde see, et mu 9'st abikaasast sai 16 ning ma sain endale veel juurde koera/armukese. Hehehehehe, kui ei mõista, siis ei mõista :P Um, veel meenub mulle see, et me saime kolmest eripreemiast kaks tükki!! Kõik olid väga õnnelikud ja karjusid seal. Pärast, kui kedagi riietusruumis polnud, tegime Heleniga mõne reidika ka diplomitega. Pärast õhtul läksime koju ning olin väga õnnelik, et end ajaloo olümpiaadilt ära olin küsinud, kuna olin väga väsinud ning poleks suutnud jällegi vara ärgata.


Veel leidis aset sõbrapäev. See aasta mõtlesin, et ei hakka kaarte tegema ega kingitusi ka, kuna polnud aega ning viitsimus puudus ka... Tegin ainult kaks kaarti - ühe Helenile ja teise Katale. Mainin veel ära, et Heleni kaart on üks mu parimaid loominguid. Teisipäeval ehk 14.veebruaril midagi erilist ei toimunudki. Esimeses kahes tunnis, mis olid käsitööd, tegime kooki ja küpsiseid, mida pärast kogu klassiga sheerida saaks. Kirjanduse tunnis, mida annabki meile klassijuhataja, veetsime kaarte joonistades ja maiustades. Samal päeval olid kehalises veel hindele kõhulihased ning kätelseisu tegin ka ära, olin hästi rahul endaga. Muidu see päev ei tundunud üldse eriline ega midagi, kuna ma ei tea, varem on alati tundunud nagu sõbrapäev, aga seekord polnud mingit tunnet sees.




16.veebruaril käisime enda ning B klassiga Tallinnas. Äratus oli kell 5:00 ning buss läks juba 5:40, et praamile jõuda. Skoorisime Heleniga endale bussis hea koha - nimelt oli Angeelika kohe lähedal ning nalja saab siis alati. Plaanis oli minna kinno, hiina toidukohta ning MegaZone'i. Kinos vaatasime "Saladusliku saart", mis mulle väga meeldis ning see peategelane (poiss) oli ka väga nunnu. Osad ütlesid, et Vanessa filmis olek rikkus nende jaoks filmi ära, aga ma ei tea, mind see ei häirinud ja nagu juba öeldud: mulle film väga meeldis. Pärast kino läksime hiinakasse, kus oli kõige kohutavam Hiina toit üldse. Võtsin vist ainult mõne ampsu, kuna see oli nii kahtlase maitsega... on olnud palju paremaid kogemusi. Ee, vaba aega oli meil ka, selle veetsime Virus, kust ostsin omale pluusi, kõrvarõngad ning bobby pin'id. Päev läkski üldse väga ruttu ning oligi aeg juba MegaZone'i minna, kui meie buss otsustas katki minna... Olime siis Ülemiste juures ning sealt läksime jala MegaZone'i - õnneks polnud see kaugel. Bussi katki mineku pärast jõudsime teha ainult ühe mängu :(:( Peale seal käiku hakkasime kodu poole sõitma ning praamil õppisin veel bioloogia ära ja lõpuks olimegi kodus jälle tagasi. Kuskil üheteist paiku läksin magama ära ning uni tuli kiiresti.

Täna ehk 18.veebruaril oli tantsukaga Käinas esinemine. Äratus oli kuskil kolmveerand kümne paiku. Olime Käinas mitu-mitu tundi, esinesime ära ja tulime koju uuesti. Käisin vahepeal Selveris ka - ostsin need asjad, millega puuderkreemi näole kanda. Ülejäänud päeva olen olnud kodus ja vaadanud sarju vahepeal ka.



Rääkides sarjadest, siis kuskil jaanuari lõpupoole avastasin uue sarja, nimelt Pretty Little Liars. Vaatasin ruttu kõik osad ka ära ja nüüd ootan esmaspäevi (tegelikult teisipäevi, kuna ma näen neid alles siis), et uusi osi näha. Ootan väga ka 19.märtsi, et juba season finale'i nähaaa ja teada, kes -A on. Olgu, nii palju siis sellest.... Igatahes soovitan vaadata kõigil ja mainin veel ära, et Keegan Allen on VÄGA nunnu.




Vahepeal suutsin ma oma seina teha tühjaks mõttetust rämpsust ja jätta sinna ainult mõned üksikud asjad, mis on olulised ja head. Põhiliselt leidub seal TVD'd, sest muid asju mul lihtsalt pole, aga seal on ka igasuguseid muid asju, mis pole postrid.



Congrats, kui sa jaksasid selle teksti läbi lugeda :)

Friday, January 6, 2012

22.12.2011-8.01.2012

Kätte on kohe-kohe jõudmas kolmas veerand (mainiks ära, et jube kiirelt on see poolaasta möödunud!) ning ma kirjutan veidikene oma vaheaja tegemistest kah. Tegelikult on täna veel 7.01, aga kuna juttu tuleb vaheajast, siis sellest ka pealkirjas 8.01.

Vaheaja alguseks tuli maha kauaoodatud lumi, tegime ka lumesõda ja niisama käisime õues ringi kõndimas. Kõik lootsid, et ehk tulevad ka valged jõulud, aga ei, lumi sulas ära :(

Jõulud veetsime perega. Hommikul vara kuulsin, kuidas keegi krabistas kingipakkidega, aga kuna olin väsinud, siis ei hakanud üles tõusma ning ärkasin hoopis palju hiljem. Avasin oma kingitused ja ohoo, olin väga rahul. Päeva jooksul vaatasime palju jõulufilme ja niisama rääkisime juttu ja avasime kõik kingitusi. Õhtul läksime vanaema-vanaisa juurde, kus avasime samuti kingitusi ning nagu traditsiooniks on saanud, teeb vanaema iga jõululaupäev igast head ja paremat süüa, seega sõime õhtusööki ka seal. Umbes kaheksa või üheksa paiku tulime koju ja veetsime aega taas jõulufilmide seltsis.

Vahepeal ei toimunudki midagi nii erilist, millest siin rääkida oleks vaja. Sai sõpradega koos oldud ja palju-palju magatud.

Kätte oli jõudnud aastavahetus ning raske oli uskuda, et aasta juba lõpule on jõudnud. Hea asi oli veel see, et lumi oli maha tulnud, woop woop! Päeva veetsime kodus, ärkasin vist mingi kahe, kolme paiku üles. Õhtul aga läksime Tiigi tänavale isa bändikaaslaste ja nende perede juurde. Nimelt nad elavad kõik küll Tallinnas, aga olid aastavahetuseks siia tulnud, kuna bändil oli esinemine kultuurimajas. Seal vaatasime "Õhtusöök Ühele", millest ei saa kunagi küll. Veel vaatasime "Tujurikkujat" ja igasuguseid muid asju, mida telekast näidati.  Rääkisime Evkaga ja kõigiga juttu ning kell hakkaski lõpuks 00 täis tiksuma. Enne väljakule minemist lasime ise ka mõne väikse raketi. Väljakule jõudes juba natuke paugutati, aga õige värk polnud veel alanud. Kui ilutulestik läbi oli, kallistasime kõik läbi ja soovisime kõigile head uut aastat. Kõndisime tagasi Tiigi tänavale ning lasime nüüd suuri rakette. Kuna isa ning teised bändikaaslased hakkasid end kultuurimajja vedama, siis läksime Kataga koju. Ma olin üleval kuskil viieni, Kata seitsmeni. Kokkuvõttes möödus minu aastavahetus väga meeldivalt :)

Nädalal peale aastavahetust sai palju magatud ning vähe teistega aega koos veedetud... Helenit nägin mõned korrad, Ingridiga käisin ka mõned korrad õues, aga kedagi teist eriti näha polnud. Esimesel jaanuaril vaatasin "Titanicut" kah, sellest filmist küll kunagi kopp ette ei saa... nii armas film. Eeee, põhimõttteliselt jah, midagi erilist ei olegi toimunud, Tallinnasse saab alles tuleval nädalal, aga asi seegi.

Ahjaa, vahepeal olen varunud omale 3 uut küünelakki ning ühe hooldava laki.

Hetkel on kell täpselt 2:00 ja magama mul ei ole veel plaanis minna, sest uni puudub täielikult.



Saturday, December 31, 2011

bye bye 2011, hello 2012

IDEE PÄRINEB ESIALGSELT MARIALT!

______

Alustame siis jaanuariga. Põhiliselt sai see kuu haiglas veedetud... Kooli sattusin alles kuu lõpus viimasel nädalal, olin küll väga palju maha jäänud, aga kõik sai korda, kuna järgi pidin ainult mõne üksiku asja tegema :) Tervisega sai ka kõik korda ning olen palju palju tugevam, kui enne. Haiglas olles ilmselgelt ootasin väga, et lõpuks kooli saada ja kõiki uuesti näha ning kui see juhtus, siis tervitati mind väga soojalt.


______

Järgmiseks võtame ette veebruari. Siis toimus reis Soome, millest meenub ainult head. Seltskond oli super ja ka lumelaua sõit on alati super! Esimest korda sain ka suurtesse mägedesse, kuna varem on kerge jänes püksis olnud ehk pole julgenud minna, aga seekord läksin ja seda head tunnet ei saa kirjeldada.. nii mõnus! Veel oli sõbrapäev, aga sel päeval midagi erilist minu mäletamist mööda ei juhtunud. Samuti sain tolles kuus oma esimese peegelkaamera. Pildistasin palju ja ei suutnud kaamerat käestki panna, alustasin ka seda blogi.



______

Märtis oli mu sünnipäev, mida olin oodanud juba väga väga kaua. Planeerisin seda vist juba 2010. aasta detsembrist saati :) Sain siis lõpuks 14, mis praegu tundub juba nii tavaline. Veel meenub mulle päris palju pildistamisi koos Ingridi ja Kataga. Samuti oli ka kevadvaheaeg.



______

Nii, aprillis toimus Ketu sünnipäev, käisime Gahwas, kõndisime ja rääkisime juttu. Samuti läks hästi hästi ruttu soojaks ning päris kiiresti sai õhukesi riideid kandma hakata. Veel oli ka tantsupeo ülevaatus, mis läks meil suht metsa küll, aga õnneks saime me siiski tantsupeole :) Samuti leidis aset ka klassireis Lätti. Käisime Jurmala veepargis, šokolaadivabrikus ja mõnes üksikus kohas veel, aga need kaks olid põhilised. Ee, rohkem midagi erilist selles kuus vist ei juhtunudki....






______

Kätte oli jõudnud mai ning slles kuus oli issi sünnipäev. Veel oli reis Lätti ja Leetu tantsukaga ning loomulikult koolilõpp. Lõpetasin seitsmenda klassi (appi kui naljakas seda praegu öelda on :D) kiituskirjaga. Samuti oli ka Ketu juures ta muusikakooli lõpetamine... tol õhtul sai igati nalja ja väga väga lõbus oli. Ilmselgelt tegime ka rasket tööd tantsukaga, et tantsupeoks igati valmis olla.


______

JUUNIKUUU!! Selles kuus oli tantsupidu, mida ma mäletan kindlasti terve elu... võib öelda, et see oli üks meeldejäävamaid nädalaid. Veel tuleb mulle hetkel meelde see, et Helen pani mind The Vampire Diaries'i vaatama :P Ilmselgelt käisin palju ujumas ja võtsin päikest, kuigi ega sellest eriti kasu ikka polnud. Eeem, siis veel käisin õues ja olin sõpradega koos. Leidis aset ka mõndade klassikaaslastega õpetaja juures käik, mis oli tegelikult päris lõbus.




______

Juulikuu algas tantsupeol olekuga ning ka koju jõudmisega.. Ingridil ja Helenil olid ka sünnipäevad, Ingridi sünnipäevapeol vedas tervis alt ning Helen üldse ei pidanudki. Hiiumaad külastasid ka Märt, Evka ja Luna, veetsime siis nendega aega ja igati tore oli kõik. Ka Ted (korealane) tuli tööasjus siia ning isa näitas talle Hiiumaad ja värki.




______

Augustis oli surfilaager ning kätte hakkas jõudma kool. Võtsin veel suvest viimast ning olime nädal aega onul külas Kataga. Tegime igasuguseid ägedaid asju.. ja viimaks jõudiski kool kätte.




______

Septembris oli Kata ning emme sünnipäev. Põhimõtteliselt möödus see kuu kooliga harjumisega ning õppimisega, ausalt muud mul meelde ei tulegi :D


______

Oktoobrist ei tule mul midagi meelde.... Novembris oli Mezzukallikese sünnipäev :) Kuigi kingi saatsin talle päris hilja.. endiselt suured vabandused.


______

Detsembris ei olnud ikka veel lund maas ja see oli mu jaoks väga masendav, aga lõpuks tuli see siiski maha kah, kuigi see sulas kohe kohe ära. Jõudsime õnneks lumesõja ära pidada :) Ilmselgelt algas jõuluvaheaeg, sai piparkooke tehtud, jõulukinke ostetud ja olid ka jõulud. Jõulud möödusid nagu ikka, kuigi lumeta. Kingitustega olin väga rahul. Niimodi jõuamegi aastavahetuseni, mille veetsin isa bändikaaslaste ja nende peredega (pluss meie pere). Igati lõbus ja naljakas oli ning lasime ka ise rakette ja vaatasime neid, mida väljakul lasti... Kallistasin kõik läbi ja tulime Kataga koju, sest bänd läks ju esinema.





______

Kokkuvõttes möödus minu aasta igati edukalt ja ma olen väga väga rahul :) Nüüd on kell juba kohe viis hommikul ja uni mul puudub, aga eks näeb, varsti magama ära kah. agaaa.. HEAD UUT KÕIGILE!

Friday, December 16, 2011

nearly there...

Jõulud ongi varsti käes, mis on igati tore. Ainuke jama värk on see, et lund pole :/ ... igatahes, osad jõulukingid olen juba välja pinninud, hehe.

Eile oli suhteliselt kiire päev. Koolis oli küll ainuly neli tundi, aga pidin kauemaks jääma, kuna pidime Hannelaga bioloogia rühmatöö ära tegema. Pärast käisin kähku kähku kodus ja läksin kultuurimajja - nimelt oli seal käsitöölaat ning esinemine. Vaatasin natukene ringi, Kata ostis isegi mulle jõulukingi ära, mille juba kätte ka sain, kuna käisin nii peale talle. Mingi aeg esinesime ära ja tulin koju ära, kell oli vast umbes 14:30, kui koju jõudsin. Olin natuke siin ja siis läksin postkontorisse, et LÕPUKS Merili kink ka posti ära panna. Panin ära ja läksin Selverisse. Vaatasin ringi ja värki, lõpuks ostsin ära šampooni ja kätekreemi. Hiljem tulin koju ja läksin emaga uuesti käsitöölaadale, käisime Konsumi üleval ka ja sain kaks küünelakki. Loosikingi ostsime ka ära.

Täna on siis Heleni (Rand) sünnipäevapidu, ootan väga :)